Root nasıl atılır?

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar root nasıl atılır? Adım adım burada öğretebilecek var mı? Anlayabileceğim şekilde. Şu an kingroot programı ile root kullanıyorum ama içime sinmedi. Amacım 64 GB Micro SD kartım var onun içine oyunları uygulamaları yükleyebilmek. Telefonum LG g4C.

Kingroot'un içinize sinmemesinin sebebini telefonu formatlamadan düzeltemiyorsunuz diye biliyorum... Root'u kaldırsanız bile.

Formatlamayacaksanız o şekilde rootlu kullanmaya devam edin derim.

Kingroot pek sağlıklı değil diyorlar ve sanırım nedeni üstteki mesajda bahsedildiği gibi sıfırladıktan sonra uçması.

Telefonu kapatıp açın, hala rootlu gözüküyorsa kullanabilirsiniz.

Hala rootlu gözüküyor. Hocam bir şey soracağım. Bu root normal root gibi değil mi? Her yetkiye sahibim artık.

Oyunları SD karta indirebilir miyim? Bunun için bir şey yapmam gerekiyor mu?
Farklı yollar var. Mesela Play Store'da Link2SD ya da App2SD diye aratın. O tarz uygulamalarla dahili depolamaya SD kartı bağlayabiliyorsunuz ya da uygulamayı sonradan taşıyabiliyorsunuz.
Yapmadığınız yerde tekrar sorabilirsiniz.

Farklı yollar var. Mesela Play Store'da Link2SD ya da App2SD diye aratın. O tarz uygulamalarla dahili depolamaya SD kartı bağlayabiliyorsunuz ya da uygulamayı sonradan taşıyabiliyorsunuz.
Çok teşekkürler.
Farklı yollar var. Mesela Play Store'da link2SD ya da App2SD diye aratın. O tarz uygulamalarla dahili depolamaya SD kartı bağlayabiliyorsunuz ya da uygulamayı sonradan taşıyabiliyorsunuz.

Bir şey daha soracağım bu king roottan bildirim geliyor bazen onları nasıl kaparım telefon üzerinden veya uygulama üzerinden. Ve App2SD link2SD bu uygulamalar taşıdığım oyunları Online oynamama engel olmaz değil mi veya sonradan taşımak. Engel olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı