Root sonrası Samsung ekranında kalıyor

Kastanbolu

Kilopat
Merhaba, sıkıntısız root atıp kullanırdım telefonumu lakin sonrasında ROM denen saçmalığa bulaştım.
İlk başta Odin'de telefonumu görmemeye başladı telefon mecbur bataryayı çıkarıp USB takılıyken yapıyordum işlemleri sonrasında düzeldi, sıkıntısız erişip telefonumu görüyor lakin root attıktan sonra telefonum Samsung ekranında kalıyor.
Mecbur stock ROM'a dönmem gerekiyor, var mı bu tür sorunla karşılaşan çözüm yolları ve önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi öncelikle kendi açımdan söyleyeyim rom ve root atmak çok basit bir işlemdir ama bu tarz sorunlar sıklıkla görüne bilir eger rom kurma isteğiniz varsa size yardımcı olabilir

Şimdi öncelikle kendi açımdan söyleyeyim ROM ve root atmak çok basit bir işlemdir ama bu tarz sorunlar sıklıkla görünebilir eger ROM kurma isteğiniz varsa size yardımcı olabilir.

ROM kurmak istemiyorum, root atmak istiyorum ama atınca Samsung ekranında kalıyor ilk defa oluyor böyle bir şey mecbur stock ROM'a dönmek zorunda kalıyorum root attıktan sonra.

Kurduğunuz ROM dosyası eksik, hatalı veya telefonunuz ile uyumlu olmayabilir. Telefonun kök erişim yetkisini aldıktan sonra (root), Custom Recovery kurdunuz mu?

Bunları yaptınız mı;
Wipe data.
Wipe cache.
Wipe dalvik cache.

Bu arada telefonunuzun modelini öğrenebilir miyiz?

Galaxy S4 orijinal ROM dosyası sıkıntısız atıp kullanırdım, lakin şimdilerde root attıktan sonra Samsung ekranında kalıyor mecbur orijinal yazılımına dönmek zorunda kalıyorum.

Teşekkürler, benim verilerimi kaybetmem lazım o yönden bir çözüm yok mu tekrar uğraşmak istemiyorum Google Authenticator hesapları kurmak la.
Telefonum Galaxy S4 bu arada.

Hangi ROM'u kurmak istiyorsunuz?

Root kurmak istiyorum, root attıktan sonra Samsung yazısında kalıyor mecbur stock ROM atarak erişebiliyorum telefonuma.

Kurduğunuz ROM dosyası eksik, hatalı veya telefonunuz ile uyumlu olmayabilir. Telefonun kök erişim yetkisini aldıktan sonra (root), Custom Recovery kurdunuz mu?

Bunları yaptınız mı;
Wipe data.
Wipe cache.
Wipe dalvik cache.

ROM dosyası değil root kurmak istiyorum, Samsung Galaxy S4 telefonum wipe cache yaptım ama digerlerini uygulamadım telefonumdaki authenticator uygulaması kodlar wb. Gider diye.

Bunları yaptınız mı;
Wipe data.
Wipe cache.
Wipe dalvik cache.

ROM dosyası değil root kurmak istiyorum, Samsung Galaxy S4 telefonum wipe cache yaptım ama digerlerini uygulamadım telefonumdaki authenticator uygulaması kodlar wb. Gider diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yaşadım bu sorunu Avea(ZTE) modeldi ne yaptıysam olmadı, teknik servise falanda gösterdim ama olmayacağını söylediler.O telefon öylece çöp oldu.

Geri
Yukarı