Root sonrası Samsung ekranında kalıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sıkıntısız root atıp kullanırdım telefonumu lakin sonrasında ROM denen saçmalığa bulaştım.
İlk başta Odin'de telefonumu görmemeye başladı telefon mecbur bataryayı çıkarıp USB takılıyken yapıyordum işlemleri sonrasında düzeldi, sıkıntısız erişip telefonumu görüyor lakin root attıktan sonra telefonum Samsung ekranında kalıyor.
Mecbur stock ROM'a dönmem gerekiyor, var mı bu tür sorunla karşılaşan çözüm yolları ve önerileriniz nelerdir?

Odin modundan yapman lazım?

Odin modundan yapman lazım?
Odinden yapıyorum zaten odinden olmasa root'dan sonra oluyor demezdim, Root başarılı ile oluyor lakin samsung ekranında kalıyor orjinal yazılımı yükleyince düzeliyor.
Android sürümü kaç? Ayrıca Odin'den mi yoksa cwm üzerinde mi root atıyorsunuz?
5.0.1 Odinden deniyorum, başka alternatif var mı yapabileceğim?

Odin'den yapıyorum zaten Odin'den olmasa Root'dan sonra oluyor demezdim, root başarılı ile oluyor lakin Samsung ekranında kalıyor orijinal yazılımı yükleyince düzeliyor.

5.0.1 Odin'den deniyorum, başka alternatif var mı yapabileceğim?

Bu sayfadan dene bir de.

Sorun çözüldü telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm, üstteki arkadaşın attığı root ve odini kurdum.
Tanımadı ilk başta tanımadığı zaman yaşarsanız bu sorunu usb takılıyken bataryayı çıkarın odin öyle tanıyor.
Bende öyle yaptım bu sefer böylede tanımadı bataryayı taktım tekrar yeniden başlattım odin modda bu sefer gördü.

Abi bende yaşıyom aynı sıkıntıyı.
Magisk ve Odin ile rootlanmıştır.
Ve gidip yanlışlıkla Magisk'ten başka sürüme ve telefona ait paket kurdum o günden beri çalışmıyor.

Geri
Yukarı