Rossmann'in kendi orijinal sitesinden indirimde olan versace eros 100ML parfümü orijinal mi?

Daha fazla  
Selam. Rossmann'in kendi orijinal sitesinden indirimde olan versace eros 100ML parfümünü satın aldım. Ürün sahte gelir mi? İnternette bu konular ile alakalı birçok makaleye denk geldim.

Rossman, sephora gibi kurumsal satıcılar direk üreticen aldıkları gibi herhan gibir problem yaşamazsın ürün orijinal.

Rossmann'dan eros flame satın almıştık orijinaldi.

Orijinaldir, rossman sahte satmaz ama eros iyice keko parfümü olmadı mı? Ne bileyim her 10 kişiden 11'i bunu kullanıyor. 2-3K verdikten sonra kaldırım kenarında çekirdek çitleyen tiplerle aynı kokacaksın.

Öyle vallahi herkeste var artık bargello falan yüzünden.

Ama eros flame öyle mi kullanan sayısı o kadar az ki pek dolumu falan da olmuyor. Ayrı bir şey.

Orijinaldir, Rossman sahte satmaz ama Eros iyice keko parfümü olmadı mı? Ne bileyim her 10 kişiden 11'i bunu kullanıyor. 2-3K verdikten sonra kaldırım kenarında çekirdek çitleyen tiplerle aynı kokmak istemezdim pek.
Hocam, parfüm kullanmaya yeni başladım. Ben de herkesin iyi olarak bildiği bir parfümden başlayayım dedim. Bir de, Eros’un EDT ve EDP versiyonları arasındaki fark hakkında bilgisi olan var mı?

Rossmann'dan eros flame satın almıştık orijinaldi.

Öyle vallahi herkeste var artık bargello falan yüzünden.

Ama eros flame öyle mi kullanan sayısı o kadar az ki pek dolumu falan da olmuyor. Ayrı bir şey.
Rossmann’da 3600₺ civarından 2200’e düşmüştü.

Hocam, parfüm kullanmaya yeni başladım. Ben de herkesin iyi olarak bildiği bir parfümden başlayayım dedim. Bir de, Eros’un EDT ve EDP versiyonları arasındaki fark hakkında bilgisi olan var mı?

Herkesin "iyi" bildiği bir parfüm değil ki, hani doldurma alsan eyvallah ama birkaç bin TL verip orijinaline yürümek için daha egzotik parfümlere bakabilirsin. "Kanka Eros sıkıyon karılar düşüyor" diyen adamların parfümü biraz.

Herkesin "iyi" bildiği bir parfüm değil ki, hani doldurma alsan eyvallah ama birkaç bin TL verip orijinaline yürümek için daha egzotik parfümlere bakabilirsin. "Kanka Eros sıkıyon karılar düşüyor" diyen adamların parfümü biraz.
Doğrudur. Pek bilgili değilim bu konularda. Bir dahakilerinde dediklerinizi dikkate alacağım.

Doğrudur. Pek bilgili değilim bu konularda. Bir dahakilerinde dediklerinizi dikkate alacağım.

Etrafınızda boyner, sephora veya rossmann mağazaları varsa gidip parfümleri deneyin.

Sıkın dolaşın 1-2 saat teninizde nasıl oluyor ne kadar hoşunuza gidiyor bakın öyle satın alın.

Ya gidip denemeden alma edt edp şeklinde.

Şimdi neredeyse aynı bir çakma edp var bir tane de edt orjinal. Hani benim hoşuma edp gitti ama edt'si de oldukça başarılıydı.

Fiyat olarak aklına yatıyorsa al.
EDT ve EDP’nin kullanım şekillerinde bir farklılık oluyor mu peki?

Etrafınızda boyner, sephora veya rossmann mağazaları varsa gidip parfümleri deneyin.

Sıkın dolaşın 1-2 saat teninizde nasıl oluyor ne kadar hoşunuza gidiyor bakın öyle satın alın.
Tamamdır.

Geri
Yukarı