Rossmann'in kendi orijinal sitesinden indirimde olan versace eros 100ML parfümü orijinal mi?

Edt ve EDP'nin kullanım şekillerinde bir farklılık oluyor mu peki?

Yok olmuyor. Koku farkı oluyor.

Örnek olarka Edt'de yeşil elma kokusu varken EDP'de kırmızı elma olması gerek. Nota farklılıkları var.

Doğrudur. Pek bilgili değilim bu konularda. Bir dahakilerinde dediklerinizi dikkate alacağım.

İndirimdeki fiyatı fena değil, çok merak ediyorsan al tabii ama ileride farklı bir parfüme yönelmeni tavsiye ederim.

Öyle vallahi herkeste var artık bargello falan yüzünden.

Bir kız arkadaşım popüler olduğu dönemlerde Paco Rabanne One Million kullanmaya başlamıştı, arkadaş her 10 kızın 11'i onu sıkıyordu. Dedim sal şu parfümü artık, Beylikdüzü eskortları gibi ne yapıyorsun. Ciğerim çürüyordu One million solumaktan.

İndirimdeki fiyatı fena değil, çok merak ediyorsan al tabii ama ileride farklı bir parfüme yönelmeni tavsiye ederim.

Bir kız arkadaşım popüler olduğu dönemlerde Paco Rabanne One Million kullanmaya başlamıştı, arkadaş her 10 kızın 11'i onu sıkıyordu. Dedim sal şu parfümü artık, Beylikdüzü eskortları gibi ne yapıyorsun. Ciğerim çürüyordu One million solumaktan.
Hocam, apartmanda bir kadın sanırım üzerine parfüm şişesini boşaltıyor gibi, her sabah 8.00 gibi evden çıkıyorum, o kişi de 7.50 gibi falan çıkıyor sanırım. Asansöre biniyorum, nefes alamıyorum cidden.

Bir kız arkadaşım popüler olduğu dönemlerde paco rabanne One million kullanmaya başlamıştı, arkadaş her 10 kızın 11'i onu sıkıyordu. Dedim sal şu parfümü artık, Beylikdüzü eskortları gibi ne yapıyorsun. Ciğerim çürüyordu One million solumaktan.

O erkek parfü müydü sanki. :D

Güzel koku ama her gün sıkılabilecek değil. Şu anda dolum armani you intesely kullanıyorum vallah ciğerim soldu koklamaktan ayrı bir şey almam gerek.

Var invictus, eros, sauvage, bleu de channel, One million, stronger with you bunlar sıkça karşımıza çıkan parfümler.

Ama açık konuşmak gerekn bleu de channel ara sıra sıktığında o kadar güzel oluyor ki anlatamam. Sauvage'de aynı şekilde. Ama 20 kişinin 30'u kullanıyor işte. En azından bleu de Channel pek rastlamadım ben.

Benim iki tane asıl parfümüm var. Armani he ile bleu de channel. Diğerlerini nadiren değişiklik olsun diye kullanıyorum.

Armani He'ye güzel diyorlar ama deneyemedim bir türlü.

Bleu de channel güzel ya. Türkiye de çok kişi elde edemediğinden veya sauvage daha iyi geldiğinden fazla insan kullanmıyor.

Dolum eros flame olsa şu anda alırım ama yok maalesef. Aslında stronger with you Only'de bir süreden sonra çok güzeldi bilemedim.

Armani He'ye güzel diyorlar ama deneyemedim bir türlü.

Armani He muhteşem bir parfüm özellikle alt notaları işi bitiriyor. Sıktıktan birkaç saat sonra kokusu daha bir oturuyor, bir sevgilim vatoz gibi yapışıyordu kokusunu çok sevdiğinden, ki genel olarak hep olumlu yorum aldım kullanırken.

Tek "dezavantaj" diyebileceğim kısmı doldurmaların orijinalinin yakınından bile geçememesi. Benzemiyorlar hiç.

Armani he muhteşem bir parfüm özellikle alt notaları işi bitiriyor. Sıktıktan birkaç saat sonra kokusu daha bir oturuyor, bir sevgilim vatoz gibi yapışıyordu kokusunu çok sevdiğinden, ki genel olarak hep olumlu yorum aldım kullanırken.

Tek "dezavantaj" diyebileceğim kısmı doldurmaların orijinalinin yakınından bile geçememesi. Benzemiyorlar hiç.

Dolum olarak emregeldiparfums'ün ürünleri güzel ben memnun kaldım kıytırık bargello o bu gibi değil ama bilemedim.

3-5ML'lik deneme ürünleri varsa alırım olmadı.

Geri
Yukarı