Rot balans ve diğer bakımları yapılan araç muayneden geçer mi?

• Konuyu başlatan Kavara
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 324

Kavara

Picopat
Daha fazla  
4 lastik yeni değişti.
Rot balans yeni yapıldı.
Yağ, filitre yeni değişti.
2021 yılında amortisör, fren balatalari el freni teli yeni degsiti. Maksimum o gün bugün 10 bin km yapmıştır genel olarak yattı. Ama genel olarka çok keskin frenleri yok.
Farlar, sinyaller çalışıyor. Tüm kemerler sorunsuz.
Motorda ufak tefek yağ kaçağı var geçen hafif kusur olarak geçti ama yağ eksiltme azaltma olmadı hep kontrol ediyorum.
Sigortası, egzoz muaynesi var.

Fren testinden geçemezse balatalar yep yeni bile olsa kalır. Diğer anlattıklatına göre geçer gibi görünüyor. Bir sürü detay var örneğin kısa ve uzunların renkleri birbirinden farklı olsun kalıyor. Yangın söndürücü ve ilk yardım çantası olmasada geçiyor. Standart yükseklikteyse fren testi sırasında yere sürten tampon v.s yoksa geçer. Siz bi sokun nasıl olsa geçmezse 2.si ücretsiz oluyor.

Acil durum ekipmanları tam mı?
Far fren ayarları düzgün mü? Emisyon değerleri normal mi?
Aydınlarma ve uyarıcı sistemler sağlam mı(sinyal vs. Komple)

Fren testinden geçemezse balatalar yep yeni bile olsa kalır. Diğer anlattıklatına göre geçer gibi görünüyor. Bir sürü detay var örneğin kısa ve uzunların renkleri birbirinden farklı olsun kalıyor. Yangın söndürücü ve ilk yardım çantası olmasada geçiyor. Standart yükseklikteyse fren testi sırasında yere sürten tampon v.s yoksa geçer. Siz bi sokun nasıl olsa geçmezse 2.si ücretsiz oluyor.
Çok şükür frenlemede sürtme vs olmuyor. Fren testinden geçer inşallah

Sinyal ve farları da kontrol etsen yeterli olur.
Evet sinyalleri geçen baktırdım birde farları kontrol ettireceğim .
Egzoz muaynesini geçen sanayide yaptırdım ondan da geçti .

Yeni konular

Geri
Yukarı