Rotring 800 hangi renk tercih edilmeli?

Daktırbey

Hectopat
Daha fazla  
Koleksiyonuma rotring 800 eklemeye karar verdim. Bütçem şu anlık tek bir rengini alabilmeme izin veriyor. Siyah veya metalik gri. Muhtemelen aldığım kalemi de bayağı bir kullanacağım. Sizce renk konusunda dayanıklılık olarak hangi rengi tercih etmeliyim? Bazı şeyler duydum, uzun kullanımda renk atması konusunda tecrübe eden varsa cevaplarsa memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rotring değil ama pentel graph 1000(siyah) ve graphgear 1000(gri) kullanıyorum. İkisini yan yana koyunca gri daha ağır basıyor, daha güzel gözüküyor. Aynı kalemler değil ama nedense gri olan daha çok hoşuma gidiyor gerçi lamy rollerda aynı şekilde gri galiba seviyorum:)Söylememe gerek yok sanırım ben olsam gri alırdım:)

Koleksiyonuma rotring 800 eklemeye karar verdim. Bütçem şu anlık tek bir rengini alabilmeme izin veriyor. Siyah veya metalik gri. Muhtemelen aldığım kalemi de bayağı bir kullanacağım. Sizce renk konusunda dayanıklılık olarak hangi rengi tercih etmeliyim? Bazı şeyler duydum, uzun kullanımda renk atması konusunda tecrübe eden varsa cevaplarsa memnun olurum.
Hocam kalemi aldınız mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı