Rotring kalem garanti kapsamında servise göndermek

yamanmuriqi

Picopat
18 Aralık 2023 tarihinde amazon.com.TR'den aldığım Rotring Rapid adlı kalem dün bozuldu. İçini açıp tamir etmeye çalışsam da olmadı. Olmayınca iade veya değişim Amazon müşteri hizmetleriyle görüştüm. Görüşmemde aldığım sonuç 30 günü geçmeseydi yardımcı olacaklarını ama kalem satın alındıktan sonra 30 gün geçtiği için Rotring Türkiye servisiyle iletişime geçmemi söylediler. Böyle bir cevap alınca onlardan iletişim bilgilerini istedim Rotring'in ancak onlarda böyle bir bilgi olmadığını kendim bulmamı söylediler. Konuşma bittikten sonra internette aradım ve çok bir şey çıkmadı hiç bu deneyimi yaşayan yoktu. Rotring'in kendi sitesindeki iletişim bölümünde form bulunuyordu formu doldurdum ama içimden açıkçası çok uzun zaman sonra cevap vereceklerini tahmin ediyordum. Ardından sitede bulunan Türkiye telefon numarasını aradım ama saat 17'yi geçtiği için açmadılar. Bu sabah aradığımda kalemin bozulduğunu servise göndermek istediğimi söyledim e-posta istedi ve e-postaya yapılması gerekenler ve kargo kodu yazan mail geldi.

Kargoya verildikten sonra olanlar ve sonucu paylaşacağım faturası ve Rotring kalemi olanlar için yardımcı olmak istedim çünkü ben internette neredeyse hiçbir şey bulamadım konu hakkında.

Kalemin yenisi ve faturası yaklaşık 20 gün sonra Yurtiçi Kargo'yla gönderildi Rotring Türkiye gerçekten iyiymiş bu konuda.

Dosya Ekleri

• Screenshot 2024-03-20 10-22-14.png
    Screenshot 2024-03-20 10-22-14.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Geri
Yukarı