Router 5GHz yerine 2.4 GHz'de çalışıyor

Aquieras

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımda internete 5GHz ile baglıydım. Routerımı resetledikten sonra hiçbir sekilde 5GHz'ye baglanamadım ve oyunlarda aşırı derecede ping yiyorum. Router ayarlarından her şeyi denedim ama WDS status connecting olarak kaldı. Daha da ilerlemedi. Routerımı nasıl 5GHz'ye nasıl geri çevirebilirim? MAC adresini sansurledim belki sıkıntı olur diye bilmiyorum olur mu olmaz mı, yardımcı olur musunuz?

Opera Anlık Görüntü_2024-03-23_122910_tplinkwifi.net.png

Bağlantıyı kes 5GHz olanı seç bağlan.

2.4GHz baglantısını kesebiliyorum ama 5GHz'ye baglanmaya calıstıgımda connecting olarak kalıyor asla baglanmıyor.

Aynı ağ olarak kullanma ayarını kapatıp ayrı ayrı şifre belirleyin ve 5GHz olana bağlanın.

O ayarı nasıl kapatabilirim?

Bilgisayarımda internete 5GHz ile baglıydım. Routerımı resetledikten sonra hiçbir sekilde 5GHz'ye baglanamadım ve oyunlarda aşırı derecede ping yiyorum. Router ayarlarından her şeyi denedim ama WDS status connecting olarak kaldı. Daha da ilerlemedi. Routerımı nasıl 5GHz'ye nasıl geri çevirebilirim? MAC adresini sansurledim belki sıkıntı olur diye bilmiyorum olur mu olmaz mı, yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 2148130

Bu AP listesinde ağımın 2.4GHz versiyonu gözüküyor ama 5GHz versiyonu gözükmüyor.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2024-03-23_124145_tplinkwifi.net.png
    Opera Anlık Görüntü_2024-03-23_124145_tplinkwifi.net.png
    63,9 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Tekrar resetlemeyi dene modemin arkasında reset tuşuna iğne ya da kürdan yardımıyla basılı tut 10 15 saniye sonra bırak tekrar dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı