Royal Kludge RK61 alınır mı?

Nirana

Decapat
Elimdeki Gamepower Warlock Compat klavyesi bozulmaya başladı ve kendime zor bozulacak şık bir klavye arıyordum arkadaş tavsiyesi ile almaya karar verdim ama değer mi diye merak ediyorum. Klavyede kablosuz olması çok önemli bir şey değil benim için ama belki kullanırım diye denemek istiyorum. Her şey dahil vergisiz 450TL ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Yaklaşık 20 aydır kullanıyorum aşırı memnunum.

Hiçbir sorun yaşadınız mı acaba? Klavyeyle, ışıklarıyla, switchleriyle alakalı. Reddit'te çokça sorun yaşayan gördüm, o yüzden içimde biraz tereddüt var. Klavyeyi almayı düşünüyorum ben de. Acaba 120 lira daha fazla verip GK61 almak daha mı uzun ömürlü olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
hiç bir sorun yaşadınız mı acaba klavyeyle, ışıklarıyla, switchleriyle alakalı. redditte çokça sorun yaşayan gördüm o yüzden içimde biraz tereddüt var. klavyeyi almayı düşünüyorum ben de. acaba 120 lira daha fazla verip gk61 almak daha mı uzun ömürlü olur?
Şu an gk61 kullanıyorum.Gateron switch kullandığı için güvenilir diyebiliriz.RK61 ile hiçbir sorun yaşamadım switchlerin ve stabilizerlerin hissiyatı gerçekten fiyatına göre harika.Kesinlikle alabilirsin

Şu an GK61 kullanıyorum. Gateron Switch kullandığı için güvenilir diyebiliriz. RK61 ile hiçbir sorun yaşamadım Switch'lerin ve stabilizerlerin hissiyatı gerçekten fiyatına göre harika. Kesinlikle alabilirsin

Alırken banggooddan mı aldınız? Hangi kargo seçeneğini kullandınız ve vergileri nasıl hallettiniz? Ayrıca optik versiyonunu mu aldınız? Klavyeden memnun musunuz?

Turkey Direct Mail seçerseniz gümrük ve kargo ücretini alırken ödersiniz, size teslim edilirken ücret ödemesi istenmez.

Optik versiyon yerine normal mekanik versiyonu seçmenizi tavsiye ederim ben her zaman.

Geri
Yukarı