Royal Kludge RK61 Türkiye'de

Arkadaşlar bu RK61'in RGB beyaz versiyonunun Türkçe Q tuştakımlısı var mı? Varsa onu alacağım. Bir de bu ürünleri Türkiye'ye gitiren marka connect Game mi? Instagram'dan takip ediyorumda Story'sinde paylaşmış.
Yanlış görmemişim :D. Türkiye'ye beyaz versiyonunu getiriyorlar.

Ducky markasının ürünleride var ama onlar pahalı diye düşünmüyorum. Sizce üstte belirttiğim gibi yapmalı mıyım? Redragon Draconic'i düşünmedim değil ama sonradan vazgeçtim. Benim tabirimle bunda SteelSeries efekti var mıdır? Hani şu satır satır Rainbow aşağı inen?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun kapağındaki efektten.

Bu efekt Gamepower Calypso RGB de var :D

Merhabalar bende klavyeyi satın aldım fakat driver çalışmıyor bunun nedeni nedir?
Bu markanın driverları baya sorunlu maalesef. Ben bu videoyu kullandım, işe yaradı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu markanın driverları bayağı sorunlu maalesef. Ben bu videoyu kullandım, işe yaradı:

Şu an kullandığınız driver dosyasını bana atabilir misiniz?

Bu markanın driverları baya sorunlu maalesef. Ben bu videoyu kullandım, işe yaradı:
Selam dostum, driverdan kendim istediğim gibi ışığını ayarlamıştım daha sonra klavyenin renk değiştirme kombinasyonunu yaptım klavye bi anda gitti ne bluetooth açılıyor ne de kablolu kullanılıyor. İki türlü de kullanılmıyor sende böyle bir sıkıntı oldu mu ya da nasıl düzelebileceğini biliyor musun?

Geri
Yukarı