Royal Kludge RK61 vs Motospeed CK61 vs Royal Kludge G87 vs Geek GK61

Brown switchler tactile ama blue gibi clicky değil. Cherry MX ve Gateron switchlerdeki o ses çıkaran metal parça yada kailh switchlerdeki click bar denilen parça bulunmuyor brown switchlerde. Tamamen sessiz değil ama blue gibi çok sesli değil.
Sesin az olmasını istiyorum hocam ama red kullanıyorum ve çok hissizler linear oldukları için bu yüzden Brown düşünüyorum.

Çok basit bir soru ama aklıma takıldı. Brown Switchler yine mavi gibi parmağıma bir geri dönüş veriyor ama "clicky" değiller değil mi? Çünkü red kullanıyorum şuan ve o geri dönüşü hissetmemek canımı sıkıyor.

Brownlar linear gibi olmasina ragmen "Bump" denilen bir cikinti bulunur switchin ustunde bu da aktiflesme aninda parmaginiza bir geri bildirim gitmesine yarar.

Ayrica Air Parsel'de gumruk kesilme ihtimali yuksek, Direct Mail ile alin saglam olsun.

Gateron Switch'ler cidden çok kullanışlı ve güzeldir herkese tavsiyem olur. Onun yanı sırada Sodyumun tercihleri de gayet iyi.

Selamlar bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz?
@efedesu @sodyum

Selamlar bu klavye hakkında ne düşünüyorsunuz?
@efedesu @sodyum
GMMK , Gateron Blue ve Ducky keycap setini kullanan bir Reddit kullanicisi klavyeyi alip test etmis ve GMMK'a gore daha plastigimsi oldugunu, tuslarinin Ducky keycaplere benzer hissiyat verdigini ve driverindan memnun oldugunu soylemis. Tasarim olarak GK61'e benziyor gibi fakat daha kotu. Shift tusu cok kotu yere konumlandirilmis, oyun oynarken sizi rahatsiz edebilir bu. Ayrica Turkce layoutta kullanamazsiniz bu klavyeyi, Ingilizce layout'a gecmek zorunda gibi bir sey olacak zira nokta tusu Shift tusunun hemen saginda konumlandirilmis. Eger tasarimina alisabilecekseniz guzel bir klavye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı