Royale Kludge G87 alınır mı?

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Cooler Master Master Keys Lite klavye kullanıyorum uzun zamandır. Daha iyi hissiyata sahip, red switch ses yapmayan bir klavye istiyorum. Çoğunlukla fps oyunları oynuyorum. 1000 TL civarına kadar bütçem var. Forumda bu klavyeyi buldum, alacağım. Size de sorayım alternatif modelleri dedim.

Son düzenleme:
Dostum eğer illa TKL aramıyorsan daha iyi klavyeler bulabilirsin. Biraz konuyu açıkta bırakıp birilerinin yardımcı olmasını beklemek en iyisi. Ama bence de eğer bekleme şansın varsa Corsair K68 bence bu fiyat skalasının en iyisi. Bir çok markanın o seviye klavyesini kullandığım için söylüyorum. Fiyatının ucuz olma sebebi de RGB olmaması zaten.

Dostum eğer illa TKL aramıyorsan daha iyi klavyeler bulabilirsin. Biraz konuyu açıkta bırakıp birilerinin yardımcı olmasını beklemek en iyisi. Ama bence de eğer bekleme şansın varsa Corsair K68 bence bu fiyat skalasının en iyisi. Bir çok markanın o seviye klavyesini kullandığım için söylüyorum. Fiyatının ucuz olma sebebi de RGB olmaması zaten.
Var beklerim, acelesi yok. Bilek desteği olsun, az ses yapsın yeterli. RGB gerek yok.

Satan firmanın yorumları olumsuz ama 600tl ye bence daha iyisi yok.

Satan firmanın yorumları olumsuz ama 600tl ye bence daha iyisi yok.

Bu firmadan mouse'da alacaktım ama korkularım var, evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı