RPCS3 en son PS3 yazılımında "Compiling PPU modules" kısmı çok uzun sürüyor

Eren T.

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
RPCS3 ile PS3 oyunlarını oynayacaktım. Bi' arayüzü açayım dedim.

1696259291440.png

Böyle bir şey ile karşılaştım. Ve 1 saattir bekliyorum. Uzun sürmesi normal mi? Her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?

Hard disk üzerinde kullanıyorsan uzayabiliyor. SSD üzerinde bu işlemler hızlanıyor bizzat denedim. Hem program hem de ISO SSD üzerinde olursa daha sağlıklı. Eğer bu ekran ilerlemeden kalıyorsa kapatıp tekrar dene bazen donuyor.

RPCS3 ile PS3 oyunlarını oynayacaktım. Bi' arayüzü açayım dedim.

Eki Görüntüle 1964977

Böyle bir şey ile karşılaştım. Ve 1 saattir bekliyorum. Uzun sürmesi normal mi? Her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?
İşlemci imzadakiyse yapabilir. Zatenuzun sürmüyormuş gibi işlemciniz de yavaş.
İşlemci ile ağır iş yapıyor o an.

@Turquoise Blue ilerliyor, SSD kullanıyorum. Her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?

@Buğra S her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?

Ben mobilden arkadaşın imzada bahsettiği işlemci modelini görmedim dediği gibi işlemciyle alakası olabilir. Günümüz güncel sistemlerde uzun sürmüyor on işlemler zaten. 1 saat uçuk bir süre. Birkaç dakika üzerini pek görmedim.

@Turquoise Blue ilerliyor, SSD kullanıyorum. Her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?

@Buğra S her arayüze veya oyuna girdiğimde böyle yapacak mı?
İlk seferleri çok yavaş olacak, onun dışında bu ekranı yine göreceksiniz evet.

Eğer dediğiniz gibi imzadaki sistemse erkenden dönün hocam.
Kod:
Geleceğe kaynak açısından:
Windows 10 Home - Intel Core i7-3630QM 2.40 GHz 4 core 8 threads - Samsung 1600 MHz 10 GB Dual Channel RAM - NVIDIA GeForce GT 630M 2 GB / HD Graphics 4000 32 MB - PNY CS900 480 GB 500-550 MB/s - TOSHIBA SATELLITE P875-320
@Turquoise Blue hocam i7 3630qm

Yeni konular

Geri
Yukarı