RPCS3 Uncharted 3'te "linking ppu models" aşamasından sonra siyah ekran veriyor

LEFT

Hectopat
Arkadaşlar, RPCS3 üzerinden Uncharted 3'e giriyorum, linking ppu models diyor ve o yüklenince siyah ekran oluyor.

Son düzenleme:
Emulator ayarların nedir?

Benim ayarlarda bir problem olamaz, bu forumda RPCS3 konusunda benden daha bilgili birisi yoktur. Oyundan oyuna FPS'in değişir, böyle bir kıyas yok.

Bu sistemle GoW 3 ve ascension sıkıntılı ama diğerlerini rahat oynarsın.

Ayıp oluyor ama.

Benim ayarlarda bir problem olamaz, bu forumda RPCS3 konusunda benden daha bilgili birisi yoktur. Oyundan oyuna FPS'in değişir, böyle bir kıyas yok.

Bu sistemle GoW 3 ve Ascension sıkıntılı ama diğerlerini rahat oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
?

@LEFT

Buradaki ayarları uygula. Fakat bence dosyalarında bir problem var.

@LEFT

Buradaki ayarları uygula. Fakat bence dosyalarında bir problem var.
Hocam sanırım orijinal oyunu alıp dump edeceğim çünkü internette düzgün versiyonu yok gibi görünüyor.

Oyunun dosyaları hatalı. Nereden indirmiştin? @Elio Talvinen
ROMSFUN.COM | Download ROMs and ISOs of Nintendo, Playstation, XBOX... sitesinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
?
Bayağı aramışsın fakat bu iç mekanda 60 alırsın elbette. Sıkıysa çatışırken falan çeksin bakalım.

@Mr. DarkTech Ben bu oyunların rehberini yapmak için 1 gün uyumadım yahu.Şöyle videolar atınca sinir kat sayım yükseliyor. :D

Hocam sanırım orijinal oyunu alıp dump edeceğim çünkü internette düzgün versiyonu yok gibi görünüyor.

Evet bu oyunun telif sorunları olduğu için düzgün bir sürümünü internette bulmak zor.

Geri
Yukarı