RPCS3 tuş atama yapılmıyor

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Bugün RPCS3 indirdim ve The Last of Us kurdum ama şu an gamepadim yanımda olmadığı için en azından şimdilik klavyeyle denemek istedim. Oyun başarılı bir şekilde kuruldu gamepad olarak klavye gözüküyor ama oyun açıldıktan sonra X e bas ve indirme yap diyor. Tuş ayarı yapık olmasına rağmen tuşa basmama rağmen indirmeye başlatmıyor. Ayarları kaydettim de.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-23_193650.png
    resim_2021-02-23_193650.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84,8 KB · Görüntüleme: 49
Gerçekten oyunu indirdiğinize emin misiniz? Oyunun boyutu 34 GB olarak mı gözüküyor? Kategori kısmında ne yazıyor? HDD Game mi?

Hocam ben sanırsam oyunu tam indirmedim. Ben sadece ikon ve herhalde bazı dosyalar indi. Şimdide tam kurulum yapılcak sanırsam.
Hocam ben sanırsam oyunu tam indirmedim. Ben sadece ikon ve herhalde bazı dosyalar indi. Şimdide tam kurulum yapılcak sanırsam.

Bu arada HDD Game yazıyor.

Bu arada HDD Game yazıyor.
Oyunu tamamen indirip dosyaları tek bir dosyaya çıkartıp onu kullanarak RPCS3 üzerinden açacaksınız. Tamamen indirmediğiniz taktirde sürekli X'e basın diyecek ama algılamayacaktır. Aynısını yaşamıştım çok önce.

Oyunu tamamen indirip dosyaları tek bir dosyaya çıkartıp onu kullanarak RPCS3 üzerinden açacaksınız. Tamamen indirmediğiniz taktirde sürekli X'e basın diyecek ama algılamayacaktır. Aynısını yaşamıştım çok önce.

Yani bunun gibi bir siteden tam hali olan versiyonu indircem o zaman.

Yani bunun gibi bir siteden tam hali olan versiyonu indircem o zaman.
Hocam yani bu tarz bir siteden mi indireceğim? Bir sürü link varda sizce hangisini indirmem lazım?

Nereden indireceğiniz konusunu siz bilirsiniz. Tam versiyonunu indirince X'e bas hatasını almayacaksınız. Bu çıkmalı:
Eki Görüntüle 892893

Teşekkür ederim. Şimdi 34 GB indircek zamanım olmadığı için demon soul's indirmeye başladım.

Geri
Yukarı