Rpg Oyun Önerisi

Daha fazla  
Merhaba forumdaşlar, sizden bi tavsiye istiyorum. Oynanış olarak Darksiders 2 , Devil May Cry'a benzeyen hafif metin 2 havasında bol eşya düşürmeli karakter sınıfları olan bol skilli bir oyun önerirmisin ve "oyunun oynanışının akıcı olması önemli". Teşekkürler

Merhaba forumdaşlar, sizden bi tavsiye istiyorum. Oynanış olarak Darksiders 2 , Devil May Cry'a benzeyen hafif metin 2 havasında bol eşya düşürmeli karakter sınıfları olan bol skilli bir oyun önerirmisin ve "oyunun oynanışının akıcı olması önemli". Teşekkürler

Darksider, Devil May Cry gibi oyunlar, sizin istediğiniz bol sınıflı, eşyalı, skill'li oyunlar ile pek aynı kategoride sayılmaz. Siz Diablo vb. bir oyun arıyorsunuz. Şunları önerebilirim; Diablo 3, Sacred 3, Gauntlet, The Incredible Adventures of Van Helsing II

Darksider, Devil May Cry gibi oyunlar, sizin istediğiniz bol sınıflı, eşyalı, skill'li oyunlar ile pek aynı kategoride sayılmaz. Siz Diablo vb. bir oyun arıyorsunuz. Şunları önerebilirim; Diablo 3, Sacred 3, Gauntlet, The Incredible Adventures of Van Helsing II
Haklısınız aslında ben kategori olarak söylememiştim hani nasıl desem size hem Devil May Cry gibi ard arda akıcı kombolar yapabileceğim hemde metin 2 tarzında item lı karakter sınıflı skilli bi oyun arıyorum bu arada söylediğiniz oyunlara bakacağım sağolun. Şu andada The Witcher 2 yi indiriyorum @vinedrai

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Haklısınız aslında ben kategori olarak söylememiştim hani nasıl desem size hem Devil May Cry gibi ard arda akıcı kombolar yapabileceğim hemde metin 2 tarzında item lı karakter sınıflı skilli bi oyun arıyorum bu arada söylediğiniz oyunlara bakacağım sağolun Şu andada The Witcher 2 yi indiriyorum @vinedrai

Witcher uygundur o zaman ama Devil May Cry'a göre daha RPG ağırlıklı, action'dan ziyade. Umduğunuz kadar hareketli olmayabilir, ama ne olursa olsun çok iyi oyun, o ayrı konu :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı