Rpg Oyun Önerisi

Witcher uygundur o zaman ama Devil May Cry'a göre daha RPG ağırlıklı, action'dan ziyade. Umduğunuz kadar hareketli olmayabilir, ama ne olursa olsun çok iyi oyun, o ayrı konu :D
İlgilendiğiniz için sağolun madem Witcher uygun bakalım oynayalım bir RPG aşığı olarak. Sacred 3 ü de denemeyi düşünüyorum acaba nasıldır ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediklerim arasında Gauntlet genel olarak incelemelerde Sacred 3'den daha önde. Diablo 3'ü söylemeye zaten gerek yok :p Bence Diablo 3'ten başlayın, item cenneti :D

Merhaba forumdaşlar, sizden bir tavsiye istiyorum. Oynanış olarak Darksiders 2, Devil May Cry'a benzeyen hafif Metin2 havasında bol eşya düşürmeli karakter sınıfları olan bol skilli bir oyun önerir misin ve "oyunun oynanışının akıcı olması önemli". Teşekkürler

O oyunlara benziyor mu bilmiyorum, ama kingdoms of amalur öneririm, çok mükemmel bir oyun. Zibilyon tane görev var, karakterinin sınıfını istediğin zaman değiştirebiliyorsun. Savaş mekanikleri çok çok iyi, animasyonlar mükemmel ve tatmin edici. Oyun biraz eski; Remastered versiyonu var ama hiçbir değişiklik yok. O yüzden orijinal versiyonunu tavsiye ederim.

8 Yıllık konu hortlatılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı