RPG Oyun Önerisi

Left 4 Dead tarzında Vermintide 2 var, arkadaşlarla ciddi uzun süre oynadık. ESO gibi bir MMORPG değil, tür çok farklı ama fantastik olduğu için aklıma geldi. Değişik bir tecrübe olabilir. Ne düşünüyorsun?
Tam da Elder Scrolls Online gibi bir oyun düşünüyorum. Hikayesi olan, bir ödül karşılığında görevler yapabileceğimiz bir oyun arıyoruz. Warhammer Vermintide 2 çok hoşuma gitti. Onu da düşünüyorum.

Açık dünya yerine Co-op olması daha iyi olur. En çok oynayan ve çok para yatıran güçlü olduğunda sıkıcı oluyor oyun.

Elder Scrolls için çok para istiyor denmiş. Siz ne düşünüyorsunuz? Vermintide 2 çok hoşuma gitti.

ESO evreni çok güzeldir. İlk çıktığında oynadığımda diyarı çok boşluklu bulmuştum. Görev olan yerler arası mesafeler uzundu ama her MMO'da olduğu gibi zamanla buraları doldurmaya başladılar. Harita gelişiyor.

Temel oyun 50 TL civarına alınabiliyor, ek Premium üyelik almadan deneyip sarıp sarmadığını görün bence. Sararsa masrafınız olacak, DLC'dir Premium'dur gider ama ücretsiz oyunlara göre çok daha insaflı aslında. Başta para verip aldığın kısım ve ek harcama yapmadan oynayabileceğin yerler zaten çok geniş.

ESO evreni çok güzeldir. İlk çıktığında oynadığımda diyarı çok boşluklu bulmuştum. Görev olan yerler arası mesafeler uzundu ama her MMO'da olduğu gibi zamanla buraları doldurmaya başladılar. Harita gelişiyor.

Temel oyun 50 TL civarına alınabiliyor, ek Premium üyelik almadan deneyip sarıp sarmadığını görün bence. Sararsa masrafınız olacak, DLC'dir Premium'dur gider ama ücretsiz oyunlara göre çok daha insaflı aslında. Başta para verip aldığın kısım ve ek harcama yapmadan oynayabileceğin yerler zaten çok geniş.
The Elder Scrolls Online 99.00 TL. İndirimle mı 50 TL oluyor? 50 TL olursa Vermintide 2 ile aynı fiyata denk geliyor. Sanırsam uzun bir araştırma beni bekliyor.

Sizin bir fikriniz var mıdır hangisi daha iyi veya oyunların incelemesini yapmayı planlıyor musunuz?

The Witcher 3 oynamışsındır büyük ihtimalle ama eğer oynamadıysan şiddetle öneririm.
Hayır oynamadım. Arkadaşlarımla oynamak istediğim için şu anlık online bir RPG bakıyorum.
Çok pardon normal fiyatı 99 TL, indirime tekrar girer umarım.
Umarım girer. Yaz indirimde bu iki oyunu alırsam yazın sıkılacağımı sanmıyorum.
Knight online desem beni dövmezler umarım. :) Yeni sunucu geldiğinde, PUBG ve LOL'e ara verip geçmeyi düşünüyorum. Ama dolar yüzünden, Knight Cash bayağı bir pahalı olmuş.
Knight Online oynamayı düşünmüyorum. Oyun çok değişti diye biliyorum zaten pek de ilgim yok.

Hayır oynamadım. Arkadaşlarımla oynamak istediğim için şu anlık online bir RPG bakıyorum.Umarım girer. Yaz indirimde bu iki oyunu alırsam yazın sıkılacağımı sanmıyorum.
Knight Online oynamayı düşünmüyorum. Oyun çok değişti diye biliyorum zaten pek de ilgim yok.
Oyun aslında güzel, yani oyunculuk gerektiren bir oyun. Her baba yiğidin harcı değil. Oynamaya başlarsan seversin diye düşünüyorum.

Arkadaşların pek sıcak bakmayacaktır. Grafikleri güzel olan bir oyun arıyoruz. Sonuçta oyunun grafikleri şu ana göre çok kötü.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı