RPG ya da MOBA oyun önerisi

• Konuyu başlatan SMOSH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 5B

Düşündüklerim

• Lol'e devam et sen

Oy: 1 16,7%
  • RPG oyna

Oy: 5 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .
World of Tanks' ı oynuyorum canım oynuyorum da bu aralar War Thunder bayağı sarmaya başladı. :D
War Thunder bir süre sonra sıkıyor. 1stWarlord bile War Thunder oynarken tekrar WOT'a döndü. WOT sağlıklı bir "Community" ve WG'in oyuncuları biraz şımartmasıyla daha iyi olabilirdi. WG para konusunda oyuncuları çok üzdü.

War Thunder bir süre sonra sıkıyor. 1stWarlord bile War Thunder oynarken tekrar WOT'a döndü. WOT sağlıklı bir "Community" ve WG'in oyuncuları biraz şımartmasıyla daha iyi olabilirdi. WG para konusunda oyuncuları çok üzdü.
Ben şahsen WOT ta çok kötü oynayışım yüzünden oyıunu bıraktım sayılır. War Thunder' da çok eğleniyorum tam bana göre olduğunu düşünüyorum ve özellikle özel maçlar da ayrı bir zevkli oluyor.
Hatta ara sıra uçaklara test sürüşü yaptırım deniyorum fena olmuyor. Bir aralar World of Warship oynuyordum ama bıraktım hem WOT a göre daha iyi sistem lazım hemde çok fazla yer kaplıyor.

Sisteminiz orta düzeydeyse rpg olarak nostale öneririm çok derin oynanış yapısı ve iyi oyuncu kitlesi var .görevler felan tekrara çok nadir sarıyor.Grafikleri biraz çocukça dursada gerçekten zevkli bir oyun yıllarımı verdim.Herkez metin 2 oynarken ben bunu oynuyodum.

Sisteminiz orta düzeydeyse rpg olarak nostale öneririm çok derin oynanış yapısı ve iyi oyuncu kitlesi var .görevler felan tekrara çok nadir sarıyor.Grafikleri biraz çocukça dursada gerçekten zevkli bir oyun yıllarımı verdim.Herkez metin 2 oynarken ben bunu oynuyodum.
Herkes başka bir oyunda iyi be kardeş. :kalp:

Ben Witcher 3: Wild Hunt' u Steamden aldım fakat indirmeyi şuan düşünmüyorum boyutu çok fazla.
Ayrıca Skyrim' ide deneme amaçlı internetten indirmiştim bedavaya çok sarıyor gerçekten oyun, şimdi steam' den almayı düşünüyorum çok güzel oyunmuş gerçekten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı