RPG ya da MOBA oyun önerisi

• Konuyu başlatan SMOSH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 5B

Düşündüklerim

• Lol'e devam et sen

Oy: 1 16,7%
  • RPG oyna

Oy: 5 83,3%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

SMOSH

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben genellikle hep aksiyon, FPS, MMO, MMOFPS ya da World of Tanks, War Thunder gibi oyunlar oynuyorum. RPG oyunlarını görüyorum her yerde. Ben de özeniyorum, imreniyorum ama çok sıkılıyorum oynarken. Bir ara Darksouls 2 vardı sıkılıp sildim sonra Lol var Lol'de de birkaç maç attıktan sonra sıkılıp kapatıyorum. Var mı önereceğiniz bir oyun bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
RPG olarak Skyrim iyi olur. Oyuna her türlü yama yapabilirsin. Grafik yamasını da yaparsan grafikler şahane olur.Tadından yenmez.

Bu işler biraz keyif meselesi, RPG oyunlarına az da olsa bir ilgin varsa Whicher 3 gibi hikayesi, grafikleri iyi, oynanışı keyifli ve Türkçe desteği olan bir oyunla başlamanı öneririm. Skyrim gibi oyunlar başlangıç için ağır gelir. Bir başkasının sana, sadece LOL oyna veya RPG oynamadan olmaz falan demesi pek doğru olmaz. Oyun önerilerini al, kendi kararını ver. :)

Son düzenleme:
İngilizce seviyen yeterliyse divinity original sin 2'yi tavsiye ederim.Türkçe yamaları da olan The Witcher 2 ve 3,Fallout : New Vegas ve Fallout:4'ü tavsiye ederim şimdilik.

İngilizce seviyen yeterliyse divinity original sin 2'yi tavsiye ederim.Türkçe yamaları da olan The Witcher 2 ve 3,Fallout : New Vegas ve Fallout:4'ü tavsiye ederim şimdilik.
İngilizcem var dediğin oyuna bakacağım.

Bu işler biraz keyif meselesi, RPG oyunlarına az da olsa bir ilgin varsa Whicher 3 gibi hikayesi, grafikleri iyi, oynanışı keyifli ve Türkçe desteği olan bir oyunla başlamanı öneririm. Skyrim gibi oyunlar başlangıç için ağır gelir. Bir başkasının sana, sadece LOL oyna veya RPG oynamadan olmaz falan demesi pek doğru olmaz. Oyun önerilerini al, kendi kararını ver. :)
Mount & Blade:Warband olurmu ya? :D

Oyun konusunda tavsiye vermek biraz tartışılır ama "Community." bakımından daha sağlıklı bir platforma geçmen daha iyi olacaktır. LoL oynamadım ama WOT insanı kanser derecede zevkli ve bir o kadar da sinir bozucu. RPG deneyebilirsin kafan rahat eder biraz.

Pubg denediniz mi hocam?
Yok o beni aşıyor kardeşim :D. Açıkçası optimizasyon sorunu yüzünden iyi sistemlerde bile düşük fps veren bir oyun olduğu için denemedim. Ayrıca şuan oyun almaya param yok. ;)

Oyun konusunda tavsiye vermek biraz tartışılır ama "Community." bakımından daha sağlıklı bir platforma geçmen daha iyi olacaktır. LoL oynamadım ama WOT insanı kanser derecede zevkli ve bir o kadar da sinir bozucu. RPG deneyebilirsin kafan rahat eder biraz.
World of Tanks' tanmı söz ediyorsun?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı