RsEngineSvc nasıl kaldırılır?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
İnternette maden yaparak CPU'yu kullanan bir virüs gibi bir şeyler yazıyor. Bazı yerlerde de antivirüs programı dosyası olarak açıklanmış. Antivirüs konularında o denilen program gözükmüyor bende. Bunu kökten halletmek istiyorum ama nasıl?

Dosya konumu da RAVAntivirüs diye bir klasörde. Denetim masasında göremedim. Başka programlarla taradım görmedi, elle silmeyi denedim erişim engellendi diyor. Admin olarak silmeye çalıştım "Bu program açık olduğu için eylem gerçekleştirilemiyor" diyor.
Yardım edin.

Silmeye çalışınca

Durdurmaya çalışınca

1656444723529.png

Benim dediğim antivirüs olayı bu, ama bende program gözükmüyor.

Bu da virüs olduğunu söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternette maden yaparak CPU'yu kullanan bir virüs gibi bir şeyler yazıyor. Bazı yerlerde de antivirüs programı dosyası olarak açıklanmış. Antivirüs konularında o denilen program gözükmüyor bende. Bunu kökten halletmek istiyorum ama nasıl?

Dosya konumu da RAVAntivirüs diye bir klasörde. Denetim masasında göremedim. Başka programlarla taradım görmedi, elle silmeyi denedim erişim engellendi diyor. Admin olarak silmeye çalıştım "Bu program açık olduğu için eylem gerçekleştirilemiyor" diyor.
Yardım edin.

Eki Görüntüle 1434816

Eki Görüntüle 1434815

Eki Görüntüle 1434813

Benim dediğim antivirüs olayı bu, ama bende program gözükmüyor.

Bu da virüs olduğunu söylüyor.

Hocam naptınız ne alemde şu an halledebildiniz mi?

Açık olduğu için silemediğin ve durdurulmasına izin vermeyen programı lockhunter programı ile kitle PC'yi yeniden başlat. Açıldığında program rsenginesvc açılmamış olacak. Ardından silebilirsin.

Geri
Yukarı