RT ne kadar önemli?

Evet öyle zaten.

FSR 1.0 teknolojisi bildiğin Japon p. Gibi yapıyor istediği kadar FPS versin çamur yapacaksa görüntüyü çöpe at daha iyi CS:GO mu oynuyorum dersin. Vallahi bu hafta veya bir sonraki haftaya RTX 3070 ya da 3070 Ti alma gibi bir hedefim var. Bir kere ekran kartı alayım ki kafam rahat 7-8 sene götürsün RT zaten gelişecek bir teknoloji DLSS 2.3 de geliyor artık havada uçuşan partiküller bile DLSS de gözükecek.

Son düzenleme:
Gariban tesellisi mi Rx 6000 serisi kullaniyorum suan Rtx 3 tane ekran kartıni kullandım ve AMD Fsr kadar Fps veremiyor.
Aglama Fsr sadece AMD de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir düğününce, oynadığım 2 oyun var. Forza Horizon 4 ve Minecraft. Minecraft da shader açıyorsun. FH4 de de çok fazla fark etmiyor.
FH 4 de RTX desteği bulunmuyor.

Ben sadece BF V de kullanıyordum RTX i.
Onda da aman aman bu fark göremeyince bari fps fazla olsun diye kapattım
Tabi farklı oyunlarda da bakmak lazım.

Ben sadece BF v de kullanıyordum RTX'i.
Onda da aman aman bu fark göremeyince bari FPS fazla olsun diye kapattım.
Tabii farklı oyunlarda da bakmak lazım.

RTX ile Online bir oyunda oynamak pek mantıklı değil diye düşünüyorum Single oynayınca daha efektif oluyor. Daha çok detay göze çarpıyor Online da o kargaşa ve aksiyonun içerinde gözle görebileceğin çok bir detay görünmez focus adamı öldürmek olduğu için.

Geri
Yukarı