Çözüldü RTSS "Some system components cannot be hooked right now" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
İstanbul/Ataşehir
MSI Afterburner böyle bir hata veriyor uygulama. Windows güncelledikten sonra oldu. Nedir bu, neden olabilir?
Oyunlarda denedim, bilgileri gösteriyor. Herhangi bir sorun yok, ama bu hata nedir anlamadım.
Şimdiden teşekkür ederim.
@Yener K. hocam sizin bir bilginiz var mı bu konuda?

msiafterburner.png

Çözüm
RTSS'in en son sürümünü yükleyin.
Silmeye gerek yoktu, zararı yok yine de. Kurulumu yapmışsınız, güzel. Hata devam ediyor mu?

Hocam hata gitti. Fakat oyunlarda sol tarafta çıkmıyor şimdi de. Yeniden başlatmak mı gerekiyor acaba?

Ayrıca indirme sırasında uzun bir yazı içinde Reboot'tan falan bahseden iki adet seçenek hemen hemen arka arkaya ekrana geldi. Ben de hayır dedim, buna ne demek gerekiyor normalde? İlla yeniden başlatmak gerekli midir hocam?

O iki seçenekten emin değilim. Ayarlar sıfırlanmış olabilir, kaldır-kur sonrasında. OSD ayarlarını yeniden oluşturmayı deneyin, oyun içinde açma kapama kombinasyonlarını yenileyin.

Düzelmezse, yeni konunuzdan devam edin. Hem bu sorunla ilgili pek bilgim yok hem de konu başlığıyla alakasız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı