RTÜK sansürünü istememek

RTÜK çöp. İçki bardağı sansürlenir, şiddet sansürlenmez. Küfür sansürlenir, mafya, adam yaralama, silah sansürlenmez. Meyve bıçağı sansürlenir, şarkı sansürlenir, öpüşme sevişme falan sansürlenmez. Trajikomik tarafı, 7 yaş ve üzeri çocukların korku ve şiddet izleyebilmesi.

Dosya Ekleri

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    21 KB · Görüntüleme: 38
Ahlak bekçisi RTÜK işte, ne beklersin ki? :)
Gangsta rap dinleyen adamdır. :D Hocam RTÜK çok garipleşti artık ya. Gerçekten nasıl vatandaşı darlasak diye düşünüyorlar.
Ben de aynı düşüncedeyim. Kurtlar Vadisi izlemeye başlamak istedim, ilk bölümde kaç tane adam öldü. Devlet ile mafya birbirine girdi. Zamanında o şeylere ses çıkarmıyorken, şimdi müzik dinlememize karışmaları bana aşırı derecede saçma geliyor. Spotify'ın sahibi olsam uygulamamı Tr'den çekerdim, RTÜK kabul edilebilir şeyler söylemiyor.

O değilde geçen radyo dinliyordum "salak", "terörist" gibi kelimeleri sansürlüyorlar ama Fero'nun "Hızlı gecelerde lakabımız kara gergedan" dizelerine benzeyen dizeleri sansürlüyorlar, (Baya zekice)
Dinlediğim şarkılarda sansüre denk gelirsem Spotify kullanmayı bırakacağım. O şekilde şarkı dinleyeceğime boş boş duvarı izlerim daha iyi.
Hayır bu kahrolası şey podcastlarde.
RTÜK, Spotify'a karışıyor mu? Sürekli gangsta rap dinlememe rağmen daha bir kelimenin sansürlendiğini duymadım.
Podcast'lerde var galiba henüz bakmadım.

O değilde geçen radyo dinliyordum "salak", "terörist" gibi kelimeleri sansürlüyorlar ama Fero'nun "Hızlı gecelerde lakabımız kara gergedan" dizelerine benzeyen dizeleri sansürlüyorlar, (Baya zekice)

Hayır bu kahrolası şey podcastlarde.

Podcast'lerde var galiba henüz bakmadım.
Podcast'lere mi sansür geldi?

Haksız mıyım? Para verip aldığım hizmette ben sansür duymak istemiyorum.
Eyy yüce moderatör niye değiştirdin benim başlığımı ben oraya "RTÜK'ün Spoti şeysini istemiyorum" yazmıştım oldu mu şimdi? 🙃 🙃

Ha bende de sandım ki neyse Spotify da bence de küfürlere sansür olmamalı bazı şarkıların tadı küfürle çıkıyor her ne kadar yanlış olsa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı