Tarafsız medyaya RTÜK cezası

Katılım
16 Kasım 2012
Mesajlar
1.297
Beğeni
189
#1
RTÜK, Gezi Parkı olaylarında halkı şiddete teşvik ettikleri gerekçesiyle Ulusal TV, Halk TV, Cem TV ve EM TV’ye para cezası verdi.

RT
 
Katılım
4 Şubat 2012
Mesajlar
3.572
Beğeni
955
Yer
Zonguldak Ereğli
#5
146 bin lira nedir? Gerçi bende artık öyle bir durum ki ülkemizde bu, yayın yapan Halk TV'ye içimden nasıl kapatmıyor Tayyip bu kanalı hayret ettim diyordum.
 
Katılım
13 Mayıs 2012
Mesajlar
1.257
Beğeni
384
Yer
Kırşehir
#6
Bu ülkede zaten hep iyileri kaybetmedik mi ? Her zaman iyiler öldü, iyi şeyler engellendi. Hep iyi olan şeylerin önünde türlü türlü engeller oldu. Hep yandaşlar kazanmadılar mı ? Her zaman birilerinin adeta g...ü yalayanlar iyi bir yerlere gelmedi mi ? Ve yine iyi şeyleri kaybettik, yine kaybediyoruz ve kaybedeceğiz. Ama içimde yine de küçücük olsa da bir umut var. Bazen bu kadar umudun dahi kalması beni şaşırtıyor. Ben doğduğumdan beri ülkemi böyle tanımlarım. Eskiden nasıl olduğunu elbette bilemem; ancak en azından neler olup bittiğini de biliyorum. İyilerin kazanma vakti geldi de geçti bile. Artık halk kazanmalı. Bir gün eminim ki bu eziyet bitecek.
 
Katılım
4 Şubat 2012
Mesajlar
3.572
Beğeni
955
Yer
Zonguldak Ereğli
#7
Abi inanamıyorum ya. Atatürk'ün nerelere getirdiği memleketin geldiği hale bak ya... Sanki diktatörlüğü kabullenmişiz artık o kadar uçmuş ki bu olay normalmiş gibi konuşuyoruz. Artık ne olur bilmem ama ortalık daha karışacak gibi...
 

Yeni konular