RTX 2060 80 dereceyi görüyor

basarsozen

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
EVGA RTX 2060 6GB
Anakart
TUF B450-PRO GAMING
İşlemci
RYZEN 5 3600
EVGA GeForce RTX 2060 SC OVERCLOCKED 6GB GDDR6 192 bit Nvidia Ekran Kartını 2.5 yıldır kullanıyorum ve son zamanlarda sürekli 80 dereceyi görmeye başladı. Böyle kullanmaya devam etmeli miyim ve daha soğuk çalışması için ne yapabilirim?

EVGA GeForce RTX 2060 sc overclocked 6 GB GDDR6 192 bit NVIDIA ekran kartını 2.5 yıldır kullanıyorum ve son zamanlarda sürekli 80 dereceyi görmeye başladı. Böyle kullanmaya devam etmeli miyim ve daha soğuk çalışması için ne yapabilirim?

2.5 yıldır termal macunu değiştirmemişseniz ve soğutucu bloğunu temizlemediyseniz çok normal. İnternetten videolara bakın kartnızı açın ve temizleyin. Termal macun olarak Arctic MX4 öneririm çok iyi bir macundur ondan sürün.

2.5 yıldır termal macunu değiştirmemişseniz ve soğutucu bloğunu temizlemediyseniz çok normal. İnternetten videolara bakın kartnızı açın ve temizleyin. Termal macun olarak Arctic MX4 öneririm çok iyi bir macundur ondan sürün.

Ekran kartı ve laptoplar için MX-4 pek başarılı sayılmaz.

EVGA GeForce RTX 2060 SC OVERCLOCKED 6 GB GDDR6 192 bit NVIDIA Ekran Kartını 2.5 yıldır kullanıyorum ve son zamanlarda sürekli 80 dereceyi görmeye başladı. Böyle kullanmaya devam etmeli miyim ve daha soğuk çalışması için ne yapabilirim?

2.5 yıldır toz bile almadıysan sadece toz alman bile devasa fark eder.

Geri
Yukarı