RTX 2060 alınır mı?

Asus dual rtx 3050 alabilirsiniz illa 3050 alıcak iseniz hem serin bir karttır ve 8gb olduğun’da bazı yüksek vram isteyen oyunlarda çok daha iyi çalışır 2060’a göre
Ülkede herkes mühendis sanarsın.Arkadaşlar gidin araştırın oyun örneğin 7gb vram yiyorsa 2060 kartında 1-2 problem çıkıyor

İlla 8400TL model yolladı diye, 8K ekran kartı önerecek zorunda değilsiniz. Para zor kazanılıyor. 800TL daha az öder, 5-10FPS düşük alır olur biter.

Bitmez, bu kart mimari olarak da üstün bir kart daha güncel ve sadece 5-10 FPS ile kestirip atılmaz yarın kart zorlanmaya başladığında keşke 3060 alsaydım dediğnde ne olacak? Ekstra olarak 4 GB fazlasını hesaba katmadım bile.

1 seneden fazla 2060 kullanıyorum. Çoğu oyunda dlss açık ultrada 90-100 fps alıyorum. 1080p'de kullanılacak kaliteli kartlardan birisi. Uygun fiyata bulunursa alınmaması için bir sebep yok.
Arkadaşıma katılıyorum. Çok yakın bir arkadaşım 2060 kartı her oyunda yüksek ayarlarda yüksek çözünürlükte oynadı denedi. Hiçbir problem yaşamadı. Tabi bütçe yeterse üstüne çıkmak lazım şahsen bende 3060 var çok memnunum karttan

Ülkede herkes mühendis sanarsın.Arkadaşlar gidin araştırın oyun örneğin 7gb vram yiyorsa 2060 kartında 1-2 problem çıkıyor
Ya reis şuan kactane oyun 7gb vram yiyor? Rtx2060 6gb 1080p çözünürlüğü hedef alan bir kart. Ve şuan günümüz de, ben hicbir oyunda 7gb vram yiyen oyuna rastlamadim. Baba oyunlardan biri olan far cry , Far cry 6 1080p ultra da 6gb ye yakın yiyor. 6gb bile değil.

1080P ayarlarda RTX ile oynayacak iseniz alınır. Eski falan diyoruz fakat aşırı sağlam bir kart. Bir ara bilgisayar hali ile bilgisayarım vardı ve efsaneydi. En eğlenceli oyunlarımı onunla oynadım ve kasma, donma yaşamadım. Şimdi laptop halini kullanıyorum ve vasatın üstü işte.

Sizce hemen almalı mıyım yoksa 1 2 ay beklesem bu fiyatta kalır mı?
Rtx 2060 gayet ideal karttır hem RTX özelligi hemde Dlss'den yararladırabilir , fakat o fiyata alınması mantıklı degil , 3060 var o fiyata sıfır , ben sizin yerinizde olsam 3-4k arasında 2nci el alırdım. sıfır 2060'a 8k vermem acıkcası.

Ya reis şu an kactane oyun 7GB VRAM yiyor? RTX2060 6 GB 1080p çözünürlüğü hedef alan bir kart. Ve şu an günümüz de, ben hiçbir oyunda 7GB VRAM yiyen oyuna rastlamadim. Baba oyunlardan biri olan Far Cry, Far Cry 6 1080p Ultra da 6 GB'ye yakın yiyor. 6 GB bile değil.

Dostum artık 1080p Ultra 8 GB normal hale geldi AC Odyssey bile Ultra ayarda 8 GB sınırına dayandı ki oyun 2018 çıkışlı CoD Warzone, Uncharted, Cold War diye sayar giderim günümüzde 8 GB standart hale geldi bile galiba siz geçmişten takip ediyorsunuz teknolojiyi...

Ya reis şu an kactane oyun 7GB VRAM yiyor? RTX2060 6 GB 1080p çözünürlüğü hedef alan bir kart. Ve şu an günümüz de, ben hiçbir oyunda 7GB VRAM yiyen oyuna rastlamadim. Baba oyunlardan biri olan Far Cry, Far Cry 6 1080p Ultra da 6 GB'ye yakın yiyor. 6 GB bile değil.

FH5 1080p ultrada 8 GB VRAM
4K 10GB VRAM yiyor?

1080P ayarlarda RTX ile oynayacak iseniz alınır. Eski falan diyoruz fakat aşırı sağlam bir kart. Bir ara bilgisayar hali ile bilgisayarım vardı ve efsaneydi. En eğlenceli oyunlarımı onunla oynadım ve kasma, donma yaşamadım. Şimdi laptop halini kullanıyorum ve vasatın üstü işte.
Bende yeni sistrmimde MSI ventus modeli var. Monitor yok olsa kullanacam bende sistemi xd

Yeni konular

Geri
Yukarı