RTX 2060 alınır mı?

2. elde NVIDIA bir kart almak büyük para israfı. Şu an 500 serisi ile yaşadığınız sorunları 6000 serisi ile yaşamazsınız üstüne FSR3 ve FG teknolojilerine kavuşmuş olursunuz.

Yok öyle sorunlar boş yorum yapma.

Boş yorumu kullanmadığı kart hakkında yorum yapanlar yapıyor. İki arkadaşımda var 6650XT bilgisayar kendini resetliyor, eski oyunlar açılmıyor, fanlar kafasına göre RPM arttırıyor, WattMan yiyor yani biraz şans hangi marka model olduğu önemli, bende 8 yıllık AMD ekran kartı var çok nadir sorun çıkartıyor biraz şans işi. Bende AMD severim ama maalesef öyle, her zaman bir dezavantajı var kabul edin etmeyin ne benim ne de NVIDIA kullananların umurunda olacak.

Boş yorumu kullanmadığı kart hakkında yorum yapanlar yapıyor. İki arkadaşımda var 6650XT bilgisayar kendini resetliyor, eski oyunlar açılmıyor, fanlar kafasına göre RPM arttırıyor, WattMan yiyor yani biraz şans hangi marka model olduğu önemli, bende 8 yıllık AMD ekran kartı var çok nadir sorun çıkartıyor biraz şans işi. Bende AMD severim ama maalesef öyle, her zaman bir dezavantajı var kabul edin etmeyin ne benim ne de NVIDIA kullananların umurunda olacak.

Sistemin kendini resetlemesi kart ile alakalı değil. Ayrıca 2 yıl sorunlu RX 550 kullandım.

Var hocam. Sorunlar düzeltildi sanılsada hala sorun yaşayan bolca insan var. Tıpkı benim gibi. Bende AMD kullanırken böyle sorunlar yaşıyordum.

Şans işi bu olay sistemdeki herhangi bir kalitesiz parçadan da kaynaklanabiliyor.

Nvidia da öyle sorunları yaşamayacağının kimse garantisini veremez.

Fanboyluk saçma, kullanıcı hep bütçesi ile alabileceği en iyi ürün kovalamalı. Garantisi var diye NVIDIA tarafından 2060 alacağıma 3060 veya 2060 Super gücündeki RX 6600'ü tercih ederdim.

Şans işi bu olay sistemdeki herhangi bir kalitesiz parçadan da kaynaklanabiliyor.

Nvidia da öyle sorunları yaşamayacağının kimse garantisini veremez.
Nvidia için herhangi bir şey söylemedim. Konumuz AMD ekran kartları. 1.5 sene Asus Dual RX 6700 XT kullandım ve dürüst olmak gerekirse son zamanlarda Wattman gibi sorunlar yoktu ama bu sefer başka sorunlar oluyordu. En şikayet ettiğim şey AMD'nin düzgün çalışmaması ve GPU'nun sistemi sebepsiz yere dondurması. GTX 950 bile böyle donmalara sebep olmuyordu. Kartı aldığın gibi kullanırsan sorun yok ama kendi programından bile örnek veriyorum kaliteyi performansa aldığın zaman "Acaba sorun çıkaracak mı?" diye düşünüyor insan.

NVIDIA için herhangi bir şey söylemedim. Konumuz AMD ekran kartları. 1.5 sene ASUS Dual RX 6700 XT kullandım ve dürüst olmak gerekirse son zamanlarda WattMan gibi sorunlar yoktu ama bu sefer başka sorunlar oluyordu. En şikayet ettiğim şey AMD'nin düzgün çalışmaması ve GPU'nun sistemi sebepsiz yere dondurması. GTX 950 bile böyle donmalara sebep olmuyordu. Kartı aldığın gibi kullanırsan sorun yok ama kendi programından bile örnek veriyorum kaliteyi performansa aldığın zaman "acaba sorun çıkaracak mı?" diye düşünüyor insan.

Hocam inanır mısınız 3-4 tane arkadaşım AMD kullanıyor böyle sorunlar yaşamıyor bende kullandım bir sorun yaşamadım önerdiğim kişilerde de yaşandığını görmedim.

Geri
Yukarı