RTX 2060 almak mantıklı mı?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar. Monster T5 21.1.4 modeli aldım 2 ay önce ve şu an satışa kapanmış ve moralim bozuldu. RTX2060 devri bitti mi acaba eski bir teknoloji mi artık, ne zaman desteği keserler ve Monster'lara BIOS güncellemesi mi geldi?

Merhaba arkadaşlar. Monster T5 21.1.4 modeli aldım 2 ay önce ve şu an satışa kapanmış ve moralim bozuldu. RTX2060 devri bitti mi acaba eski bir teknoloji mi artık, ne zaman desteği keserler ve Monster'lara BIOS güncellemesi mi geldi?

RTX 2060 devrinin bitmesine daha çok var. Ama Mobile versiyonu bir için bir şey diyemem masaüstü 1660 ile aynı performansı veriyor.

GT710 Kullanan ben:

2060 uzun yıllar boyunca (DLSS'yi de hesaba katarsak ve laptopunuza bir şey olmadığı sürece.) sizi ultra-yüksek ayarlarda götürür.

Kartınızın 30 serisindeki muadili (Biliyorum 3060 daha önde ama benzer performans sergiliyorlar.) 3060 Max-Q.

Yeni konular

Geri
Yukarı