RTX 2060 Coil Whine sorunu

krowaz11

Decapat
İyi günler, 2 gün önce Asus ROG Strix RTX 2060 aldım. Üründe coil whine mevcut. Asus aradım geri mi yollayayım yoksa tüm serilerde aynı sorun mevcut mu?

Yapacağın en mantıklı şey önce THH'ye şikayette bulunursun. Sonra servise gönderirsin, eğer kabul etmezlerse THH kararıyla max. 6 ay içinde para iadesi yada ürün stokta varsa yenisini alırsın.

Hocam THH'ye şikayet başvurusu tam olarak neye yarayacak. Bilgi verirmisin daha önce şikayette bulunmadım. Kısa bir özet verirsen güzel olur.
Büyük ihtimalle Asus kabul etmeyecek coil whineyi çünkü çok fazla gidiyor servise o şikayetten. THH ise belli bir süre sonra bilirkişi ayarlıyor ve o senin ekran kartını test edip raporluyor. Sonuçlanınca sana belge gönderiyorlar eğer belgede sorunlu diyorsa ekran kartı aldığın yere söylüyorsun iade veya aynı ürün stokta varsa vermek zorundalar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı