RTX 2060 Çok Fazla Ses Yapıyor

Chrome sonuçta yani boşta çalışıyor. Plaka gevşemiş olabilir, sıkabilirsiniz arkasından.

Kartı yolladım zaten ben ellemeyeyim dedim garanti dışı falan kalır dert almıyım başıma zaten şöyle oldu incehesap.com siz yollayın biz bakalım dediler o yüzden ellemedim. İşi resmi yollardan yürüteyim belki yenisini verirler bakalım.

Kardeşim fanın kanatları sürtüyor görmüyor mu kimse?

Kartın fanları "bence" sürtmüyor bence fanlar dönerken plakayı sallandırıyor plakada da dengesizlik olduğu için zırıltı yapıyor. Ben elimle bastırınca plaka yerine oturuyor ses kesiliyor,

diye düşünüyorum. bugün cevap gelecek incehesap.com'dan
Kartı servise yolladılar şimdilik süreç devam ediyor.
Son güncelleme ve ben şok oldum! : Cihazda hiçbir sorun görememişler. Fakat servisteki arkadaş bir daha yollayın detaylı bakalım diyorlar? Şaka mı bu? İnsanlarla dalga geçer gibi, ve incehesap.com videoyu yollamamış bile servise. Benim elimde kanıt var sonuçta zarıl zarıl ötüyor kart. Ve kartın servisteki işlemi 01.08.2019 da bitmiş ama incehesap.com bi haber! Kart halen daha elimde değil.
Kart geldi bugün sesler aynı devam ediyor fakat kasayı yan yatırınca hiçbir ses çıkmıyor. Anlayamadım durumu.

Son düzenleme:
Daha öncede "konuyu açmıştım" kart servisten geldi fakat servis sorun yok dedi. Kartı taktım kartın fanları dönmeye başlayınca zırıltılar yine devam ediyor. Pazartesi tekrar servise yollayacağım. Fakat kasayı yan yatırınca ses kesiliyor. Anlamadım çözümleyemedim ama 2 fanıda elimle çeviriyorum birisi dururken normal duruyor diğeri sanki bir yere sürtüyor böyle incecik "sst" gibi bir ses yapıyor. Servise ben bunu nasıl kanıtlayacağım gerekirse mahkemeye veya tüketici haklarına başvuracağımı bildireceğim. Çünkü sorun "arada bir" olmuyor. Devamlı oluyor ama Gigabyte servisi inanılmaz bir şekilde "sorun yok" diyor.

--Güncelleme: daha demin kartın fanları oyun oynarken kendi kendine çalışmaya başlayınca sanki araba marşa basar gibi ses çıkarıp öyle çalışmaya başladı fanları korktum bir anda. Kart başlı başına defolu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı