RTX 2060 vs RTX 2060

Ahmet HIDIR

Decapat
Merhabalar ben 2060 aldım birkaç tane soru sormak istiyorum;
1.) Coil Whine çıktı böyle bir şey çıkınca Vatan Bilgisayar bana kartta iade imkanı verir mi? (Tam 7.gün de yolladım kartı )
2.) Eğer ki bana iade hakkı verirlerse üstüne biraz kendimi yorarak 2070'e geçeyim mi? (Sistemin uzun ömürlü olmasını istiyorum)
3.) Bir önceki açtığım konuda bir arkadaş performansa etki etmediği için değişim yapmayabilirler dedi sizce yapılır mı?
4.) Ben kartı stress testine soktuğumda bir ses gelmiyordu fakat oyunda v-Sync kapanınca ses yapmaya başlıyordu Coil Whine değil de farklı bir şey olma ihtimali var mıydı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil Whine denen şey fabrika çıkışı bobin problemi. Aslında sesten başka bir şey yok. Performansa, kaliteye, uzun vadede kart ömrüne hiçbir şekilde zararı yok. Sadece öter yüke bindiği zaman.

VSYNC açtığınızda kartın yükü hafiflediğinden dolayı ses yapmıyor hepsi bu. Ve performans sıkıntısı çıkartmadığından değişim yapmayabilirler. İade edip kendinizi zorlayıp 2070 geçmenize çok gerek yok bana kalırsa. Merak etmeyin 2060’ın 2070’e göre ömrü kısadır gibi bir durum yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı