RTX 2060 Dual testte %100 olmuyor

Ben bunu PSU'ya bağlıyorum. Ek olarak, işlemciniz ısınıyor da olabilir.

İşlemcim büyük ihtimalle ısınıyor çünkü kasamın önü cam üst tarafa iki tane daha fan alacağım isterseniz BF5 oynarken ekran görüntüsü alabilirim. Bir de PSU'nun ne kadar güç verdiğini işlemciye kaç Volt gittiğini görebileceğim bir program var mı anlıyorsanız bakar mısınız ? Gereği kadar güç veremiyorsa görebiliriz belki.

İşlemcim büyük ihtimalle ısınıyor çünkü kasamın önü cam üst tarafa iki tane daha fan alacağım isterseniz BF5 oynarken ekran görüntüsü alabilirim. Bir de PSU'nun ne kadar güç verdiğini işlemciye kaç Volt gittiğini görebileceğim bir program var mı anlıyorsanız bakar mısınız ? Gereği kadar güç veremiyorsa görebiliriz belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Size değerleri ekran görüntüsü atacağım.
Oyun oynarken (AC odyysey) benim de PC reset atıyor. Bu ekran kartının ne kadar kullandığına nasıl bakıyorsunuz? @korsanpat
Bu Programla bakabilirsin.

Birazdan atıyorum ekran görüntüsü beklettim kusura bakmayın.

İlk 5 dakika değerler bu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-14 002554.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-14 002554.png
    647,8 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Farklı bir PSU ile deneyebilirsiniz, başka bir PSU'da sorun olmazsa sıkıntı halihazırda kullanmakta olduğunuz PSU.

%74 kullanımda çoktan boost frekansına ulaşmış olması gerekirdi.
Ekran görüntüsü 2021-09-14 003508.png

Farklı bir PSU ile deneyebilirsiniz, başka bir PSU'da sorun olmazsa sıkıntı halihazırda kullanmakta olduğunuz PSU.

%74 kullanımda çoktan boost frekansına ulaşmış olması gerekirdi.
Farklı bir psu da deneyemem. Bir de sorun şeyden olabilir mi işlemcim 80 derece oldu ortalama 10 dakika sonra. ekran kartı 81 oldu büyük ihtimalle de işlemci sıcaklığı artmaya devam edecekti sıcaklıktan dolayı yapmıyor olabilir mi ? ek olarak ekran kartını besliyor sonuçta boosta çıkmasına gerek olamayabilir.

Son düzenleme:
Kalmıyor. Peki bu cpu kullanımının yükselmesi neden kaynaklı ?

Yeni değişen bir psu var ancak şöyle bir durum var bazen psu fan sesi o kadar garip geliyor ki anlatamam bir yere sürtmüyor eminim ama garip bir ses çıkartıyor. Bobin sesi olmadığından da eminim.
PSU kaç watt? 300 Watt falan deme gözünü seveyim patlamamış şanslısın

Geri
Yukarı