RTX 2060 ekran kartı yükte 80 derece normal mi?

Burak Abaka

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir sistem topladım ekran kartım ASUS Dual RTX 2060 EVO modeli Witcher da FPS testi yapmak için tüm ayarları Ultra yaptım fulledim FPS değerim güzeldi 80 100 arası ekran kartı kullanımı hep 100'dü ve kart sabit 80 derece çalıştı ne 79 düştü ne 81'e çıktı hep 80 Valorant oynarken ama 68 72 falan oluyor odam çok sıcak kış olmasına rağmen ondan kaynaklı olabilir mi? Kasam ise önü mesh değil. Yanlarda delikler var sadece.

Ortam sıcaklığı da doğrudan etkili. Dual gibi 2 fanlı bir 2060 da kullanım 100ken 80 derece normal gibi geldi bana. Aynı karta sahip arkdaşlar yazarsa daha iyi olur.

Aynı kartı kullanıyorum yükteyken 74-75 derece bende. Boşta sıcaklık ne kadar oluyor?
Şuan fanlara baktığımda dönmüyor ve 50 derece kartım

Ben aynısını kullanıyorum ve aynı şekilde konu açtığımda herkes normal demişti.
Oda sıcaklığim diye düşünüyorum ya çünkü aynı sisteme videosuna baktığımda 74 derece vs oluyor normaldir umarım

T
Ortam sıcaklığı da doğrudan etkili. Dual gibi 2 fanlı bir 2060 da kullanım 100ken 80 derece normal gibi geldi bana. Aynı karta sahip arkdaşlar yazarsa daha iyi olur.
Teşşekür ederimm

%100 de bir saate yakın oynuyorsan normaldir. Benim de aynı şekilde 80'i geçmez. Normal yani endişelenecek bir şey yok.
Açtım oyunu oynadım baya ne çıktı ne düştü 1 saate oynasam aynı olurdu bence

Şuan fanlara baktığımda dönmüyor ve 50 derece kartım

Oda sıcaklığim diye düşünüyorum ya çünkü aynı sisteme videosuna baktığımda 74 derece vs oluyor normaldir umarım

T

Teşşekür ederimm

Açtım oyunu oynadım baya ne çıktı ne düştü 1 saate oynasam aynı olurdu bence
Benim kartta yükteyken 72-75 derece arası oynuyor sizin biraz sıcak bence ya odadan ya da kasanızdan kaynaklanıyor.

Geri
Yukarı