RTX 2060 ekran kartında GTX yazıyor

Çok garip bir durum. Eğer gerçekten ortada GTX yazılı bir RTX kart varsa 3000 serisi ekran kartınız hayırlı olsun. Koleksiyoncular peşinizden koşar muhtemelen.

Quake RTX indirip deneyin bari.
1440p çözünürlük ile 23-25fps aralığında.
Neden hala RTX destekli bir oyunda denemiyorsunuz? Deneyin görelim. Ne garip insanlar var şu forumda hayret ediyorum.
RTX destekli bir oyunum yoktur belki,öneri geldikten sonra yükleyip gösterebildim,bilip bilmeden konuşan ne garip insanlar var forumda ben de hayret ediyorum.

Dosya Ekleri

• quake.png
    quake.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 107
Hocam bence hemen öyle karara varmayın belki bir hata vardır ortada neye dayanarak söylediniz anlamadım açıkcası.
Hocam aldığınız ekran kartı RTX yerine GTX yazıyorsa, ben olsam kalp krizi geçirirdim. Ayrıca, kart baştan sorunluymuş. Coil Whine değilse, ne peki?

Siz RTX yerine GTX yazan karta hata vardır diyebilirsiniz ama bu olayı mahkemeye verseniz belki karşı taraf dünyanın tazminatını ödeyecek. Aslında İtopya, hata yapmış olsa bile bu bir skandaldır.

Hocam aldığınız ekran kartı RTX yerine GTX yazıyorsa, ben olsam kalp krizi geçirirdim. Ayrıca, kart baştan sorunluymuş. Coil whine değilse, ne peki?

Siz RTX yerine GTX yazan karta hata vardır diyebilirsiniz ama bu olayı mahkemeye verseniz belki karşı taraf dünyanın tazminatını ödeyecek. Aslında İtopya, hata yapmış olsa bile bu bir skandaldır.

O garip sesi de upload edeceğim birazdan.

Geri
Yukarı