RTX 2060 ekran kartının değerleri nasıl?

%92 fan için hiç iç açıcı değerler değil. 1080p 0x msaa denediniz mi onda kaç oldu
Denemedim.Deniyim mi?

Kartın fanları genel olarak Max RPM gücünde yani 2000 RPM'de çalışıyor ve soğutamıyor. Bu da fan ömrünü çok tüketiyor. Herhangi bir İade veya değişimde bulunmadım 4 yıldır aktif bir şekilde kullanmaktayım. 80 derece üstüne çıktığında genelde fps sabitliyorum kartın üstünden yükü almaya çalışıyorum. 80 derece ve üstü kartın sağlığı açısından sıkıntı çıkarma ihtimaline sahip. Kartı ilk aldığımdan beri yüksek sıcaklıklarda çalışıyor, termal macun bakımı ve radyatörü temizlememe rağmen sıcaklık en az 75 derece oluyor.
Undervolt hakkına bilgi sahibi misiniz? Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

İade etmeyin bu paralara bu kartlar hayal oldu. UV yapın, fan hızı otomatikse elinizle ayar yapın. Kasanın soğutmasını kötü yönde etkileyen bir şey varsa çıkarın. Örneğin ön panel kapalı ve mesh değilse ön paneli çıkarın.

İade etmeyin bu paralara bu kartlar hayal oldu. UV yapın, fan hızı otomatikse elinizle ayar yapın. Kasanın soğutmasını kötü yönde etkileyen bir şey varsa çıkarın. Örneğin ön panel kapalı ve mesh değilse ön paneli çıkarın.
Hocam fan daha ne kadar manuelde çalışacak zaten %92de 80 derece

Performans olarak çok memnun kaldım.Ama işte ısıya taktım.

10dk yeter. Başka seri kart önerecektim hocam iade etme şansınız varsa ve bütçeniz varsa
Yapıyorum.

Geri
Yukarı