RTX 2060 EVO vs. AORUS RTX 3050 OC sistem

KyRoSs

Centipat
Daha fazla  
2022 yılında RTX 2060'lı sistem almaktan şüpheliyim. GamingGenTr üzerinden 2 sistem buldum biri 2060'lı biri 3050'li ve aralarında fiyat farkı yok sayılır. 3050'li sisteme daha sıcak bakıyorum ama sizin düşünceleriniz nelerdir? (AMD ekran kartı düşünmüyorum.)

RTX 2060'lı sistem:

ASUS DUAL RTX 2060 EVO:

RTX 3050'li sistem:

GIGABYTE AORUS RTX 3050 OC:

Zotac 3050 pek hoşuma gitmedi tasarımsal ve donanımsal olarak fiyatından da kalitesi belli oluyor zaten. Sistem güzel olsa da tobilonda özelleştirme vs. gibi seçenekler olmaması dezavantaj. Ayrıca benim paylaştığım sistemdeki 3050 ekran kartı donanımsal ve tasarımsal olarak oldukça kaliteli olduğu için fiyatı o seviyede.
GameGaraj'da 3060'lı kasa 15.500 civarıydı sanırsam.
Evet babama o sistem de bahsedeceğim son kararı babam söyleyecek. Teşekkürler tavsiyen için.

Zotac 3050 pek hoşuma gitmedi tasarımsal ve donanımsal olarak fiyatından da kalitesi belli oluyor zaten. Sistem güzel olsa da tobilonda özelleştirme vs. gibi seçenekler olmaması dezavantaj. Ayrıca benim paylaştığım sistemdeki 3050 ekran kartı donanımsal ve tasarımsal olarak oldukça kaliteli olduğu için fiyatı o seviyede.

Zotac bir tık kaliteden kısılmış markadır 2.sınıf ürün kullanır ve bu onun çöp olduğu anlamına gelmez.

Evet babama o sistem de bahsedeceğim son kararı babam söyleyecek. Teşekkürler tavsiyen için.

Zotac fiyat performansta üste oynar çok kaliteli kartları da vardır 3050 için yeterli çift fan böyle bir soğutma ona bakarsak Zotac böyleyse gainward çöp oluyor saçma bir düşünce.

Geri
Yukarı