RTX 2060 Excalibur G900 sistem test sonucu

skodaci06

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadadaşlar, Casper g 900 PC var. Sorunum su CS:GO'da en Full'de 150 120 alıyor, bazen 90 drop sornum var. Dusuk FPS sorunum test yaptım, aynı kulanan arkadaşlar RAM cift slot kullan duzelir dediler. 16 RAM tek slot i7 10.nesıl islemcı var RTX 2060 ekran kartı, sizden ricam teste bakar mısınız? Ekran kartı ve RAM de hata veriyor, ekran kartı acaba RAM tek slot oldugu için mı boyle?
Link:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadadaşlar, Casper g 900 PC var. Sorunum su CS:GO'da en Full'de 150 120 alıyor, bazen 90 drop sornum var. Dusuk FPS sorunum test yaptım, aynı kulanan arkadaşlar RAM cift slot kullan duzelir dediler. 16 RAM tek slot i7 10.nesıl islemcı var RTX 2060 ekran kartı, sizden ricam teste bakar mısınız? Ekran kartı ve RAM de hata veriyor, ekran kartı acaba RAM tek slot oldugu için mı boyle?
Link:
Sanki biraz az FPS alıyorsunuz. i5 10400F RTX 2060 ile 300 FPS alıyorum.

Link:
Sıcaklık ne alemde?

Şarjda oyna güç ayarlarından yüksek performansı seç ardından NVIDIA ayarları yazarsan yputubeden bir sürü videoya ulaşırsın bunları yapıp sonuçları tekrardan yaz.

Şarjda oyna güç ayarlarından yüksek performansı seç ardından NVIDIA ayarları yazarsan yputubeden bir sürü videoya ulaşırsın bunları yapıp sonuçları tekrardan yaz.
Sonrasında 144P oyun keyfi. :) Güç ayarlarından yüksek performans doğru ancak YouTube'da çok abartıyorlar bu işleri, bir bakıyorum adamı göremiyorum, 144P gibi oluyor.

Sonrasında 144p oyun keyfi. :) güç ayarlarından yüksek performans doğru ancak YouTube'da çok abartıyorlar bu işleri, bir bakıyorum adamı göremiyorum, 144p gibi oluyor.

Oyun ayarı düşürsün demedim ki sadece yüksek performansa alsa bile hayli hayli yeterli olacaktır 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı