RTX 2060 FPS düşüşü

q0wue

Centipat
Daha fazla  
RAM
XPG 2x8 3200MHz
SSD veya HDD modeli
XXG M.2 512 GB SSD
Ekran kartı
Geforce RTX 2060 6 GB
Anakart
Asus Prime H610m-A D4
İşlemci
Intel i3 12100F 12.nesil
Normalde herhangi bir oyunu oynarken FPS değerim örneğin 100 120 130 ama %99, FPS değerim 10 15 gibi sayılara düşüyor. Nedenini Çözemedim.

Eki Görüntüle 1580414

Böyle dedi sanırım sıkıntı var :D
Sanırım bir tık öyle olmuş.. Geçmiş olsun. Günlük kullanımda sabit olarak normal performansı kısmen alabileceğiniz. Fakat hatalar ve veri kaybı olabileceğinden bahsediyor. Sorun bundan tahminimce ama değilse bile SSD'niz hakkında bilgilenmiş oldunuz. Başka bir depolama ile deneme imkanınız var mı?

Eki Görüntüle 1580414

Böyle dedi sanırım sıkıntı var :D

Alttaki benim SSD'ye ait hadi bir 70-80 olsaydı sizinki ondan değil diyebilirdik belki ama şu an o risk bayağı bayağı yükseldi :).

Eğer için rahat etmiyorsa:
Bu program ile de bir tane daha deneyebilirsin. Bu daha iddealıdır.

Dosya Ekleri

• 1669054695453.png
    1669054695453.png
    39,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Sanırım bir tık öyle olmuş. Geçmiş olsun. Günlük kullanımda sabit olarak normal performansı kısmen alabileceğiniz. Fakat hatalar ve veri kaybı olabileceğinden bahsediyor. Sorun bundan tahminimce ama değilse bile SSD'niz hakkında bilgilenmiş oldunuz. Başka bir depolama ile deneme imkanınız var mı?

Alttaki benim SSD'ye ait hadi bir 70-80 olsaydı sizinki ondan değil diyebilirdik belki ama şu an o risk bayağı bayağı yükseldi :).

Eğer için rahat etmiyorsa:
Bu program ile de bir tane daha deneyebilirsin. Bu daha iddealıdır.

1669058355380.png

Başka depolama deneme şansım yok düzelmesi kolaymı yoksa garantiye vermek en iyisimi.

Benim son attığım program ile de deneyebilirsin. Ondan sonra emin olunca garantiye yollamak gerçekten en iyisi. Yedeğini al %90 yenisini verirler. Düzelmez.

Çok yardımcı oldunuz teşekkürler ben şimdi SSD'yimi garantiye yollayacağım yoksa direk bilgisayarımı bunu da cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Çok yardımcı oldunuz teşekkürler ben şimdi SSD'yimi garantiye yollayacağım yoksa direk bilgisayarımı bunu da cevaplarsanız çok mutlu olurum.
SSD'yi bilgisayarla mı aldınız yoksa ayrı mı sipariş aldınız? Ayrı almışsanız tek sadece ssd'yi yollayın bilgisayarın içinde gelmişse bilgisayarla yollayın. SSD'yi tam olarak nereden nasıl aldınız toplamamı geldi sizmi topladınız?

SSD'yi bilgisayarla mı aldınız yoksa ayrı mı sipariş aldınız? Ayrı almışsanız tek sadece SSD'yi yollayın bilgisayarın içinde gelmişse bilgisayarla yollayın. SSD'yi tam olarak nereden nasıl aldınız toplamamı geldi sizmi topladınız?

Direk hazır sistem aldım Gaming gen TR'den.

Ne kadar sürede boyle oldu bitmiş bu SSD.

Mart ayında aldım nasıl böyle olmuş çözemedim.

Geri
Yukarı