RTX 2060 Gelecekteki Oyunları Kaldırır mı?

tahacmrk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz sürekli yeni yeni kartlar piyasaya sürülüyor. Bende Asus RTX 2060 Dual EVO modeli var. Bu kart beni daha kaç yıl götürür ve gelecekte çıkacak oyunları sorunsuz oynayabilir miyim? Yoksa ömrü kısa ve gelecekteki oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz sürekli yeni yeni kartlar piyasaya sürülüyor. Bende ASUS RTX 2060 Dual EVO modeli var. Bu kart beni daha kaç yıl götürür ve gelecekte çıkacak oyunları sorunsuz oynayabilir miyim? Yoksa ömrü kısa ve gelecekteki oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Ne düşünüyorsunuz?

Gideri var daha o kartın en kötü medium ayarda oynarsınız.

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz sürekli yeni yeni kartlar piyasaya sürülüyor. Bende ASUS RTX 2060 Dual EVO modeli var. Bu kart beni daha kaç yıl götürür ve gelecekte çıkacak oyunları sorunsuz oynayabilir miyim? Yoksa ömrü kısa ve gelecekteki oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Ne düşünüyorsunuz?

İyi kart hala kullanılır.

Teşekkür ederim. 6 GB VRAM olması sıkıntı denilmiş.
Gideri var daha o kartın en kötü medium ayarda oynarsınız.
6 GB Ramin yetersiz kalacağı belirtilmiş hocam aklımda o yüzden soru oluştu.
Kankam kafadan en az 4 sene daha oynatır.
Teşekkürler.
İyi kart hala kullanılır.
Teşekkürler.
1060 bile şu an çoğu oyunda High-Ultra'da 60 FPS veriyor. 2060 ile daha 4-5 sene ayar kısmadan 60 FPS alırsınız.
Hocam 6 GB VRAM gelecek oyunlarda yetersiz kalır denilmiş, o yüzden tereddütte kaldım.

Teşekkür ederim. 6 GB VRAM olması sıkıntı denilmiş.

6 GB Ramin yetersiz kalacağı belirtilmiş hocam aklımda o yüzden soru oluştu.

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Hocam 6 GB VRAM gelecek oyunlarda yetersiz kalır denilmiş, o yüzden tereddütte kaldım.
6Gb VRAM'e az diyenler emin ol bişey bilmiyorlar. Sıkıntı olmaz yani devam.

Geri
Yukarı