RTX 2060 GTA 5'te düşük FPS veriyor

Kuzey Bayrak

Centipat
Daha fazla  
Selam. Sistemimde RTX 2060, i3 10105F işlemci ve 32 GB RAM var. Ve Ayarlar 1080p en yüksek/ultra arası alıyorum. Ve FPS 30-40 arası oluyor. Ayararı düşüğe çeksem de değişmiyor. Nasıl arttıracağım bilmiyorum.

darboğaz oluyo olabilir sisteminde , (Darboğaz nedir ? : Ekran kartın güçlüdür ama işlemcin zayıftır ve bunun sonucunda işlemcin ekran kartını besleyemez ve sistemin kasmaya başlar)

Selam. Sistemimde RTX 2060, i3 10105F işlemci ve 32 GB RAM var. Ve Ayarlar 1080p en yüksek/ultra arası alıyorum. Ve FPS 30-40 arası oluyor. Ayararı düşüğe çeksem de değişmiyor. Nasıl arttıracağım bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki 1080p ayarları uygulayıp denedinizmi

Görev yöneticisini açıp Performans kısmından Bellek yazan yeri açıp tam ekran bi şekilde fotoğrafını atar mısınız ? bişeyi kontol edicem

Geri
Yukarı