RTX 2060 hala alınır mı?

Frenceskoli

Hectopat
Şu an ekran kartı arayış içindeyim işlemci falan şu anlık yok halan şu anda gideri var mı 2060 beni kaç yıl götürür sizce 4-5 civarı başka öneriniz var mı NVIDIA olursa güzel olur.

Bence 2060 hala götürür.

2060 kullanan birisi olarak ben memnunum fakat 4000 seri çıktıktan sonra bence 2060 alınmamalı tabi oynayacağınız oyunlara göre değişecektir. En azından 3000 serisi kartlar alınabilir.

Şu an ekran kartı arayış içindeyim işlemci falan şu anlık yok halan şu anda gideri var mı 2060 beni kaç yıl götürür sizce 4-5 civarı başka öneriniz var mı NVIDIA olursa güzel olur.
Mining yapıcaksanız Rtx leri önermiyorum, yani baştan değmez almaya, her ekran kartında olduğu gibi bunda da sorun yaşamaya başlıyorsunuz 2-3 yıl içersinde, ömrü normal bir gamer için 5 yıl diyebiliriz

Oyunları ultrada oynama takıntınız yoksa 4-5 yıl rahat götürür. Hangi marka model ve nereden almayı düşünüyorsunuz?

Alınır GTX1660S bile yeterli şu an high/ultra 1080p oyunlarda o hayli hayli yeter ama alacağın markayı dikkatli seç.

Geri
Yukarı