RTX 2060 için monitör önerisi

Mergen35

Femtopat
Daha fazla  
NVIDIA RTX 2060 ekran kartı için G-Sync veya G-Sync compatible monitör önerileriniz nelerdir? Ya da monitör alımında genel tavsiyeleriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
4k civarı olursa mutlu olurum @bmpeti

@
Aynı ekran kartı bunu kullanıyorum.
Şu ana kadar baya araştırdım buna denk gelmemiştim fyatına göre baya iyi gibi

Ben olsam 1080p 24 inç 144 ya da 165 hz alırdım
Aoc 24g2u var fakat freesync herhalde
onun 27 inçliği nvidianın sitesinde var compatible olarak benim şıklarımdan biri de o

Bu TN panelli monitor için yorum yapar mısınız? Ben farkı hiç gözlerimle görmediğim içi bilemedim IPS değil ama diğer her özellik benim için mükemmel.

Son düzenleme:
4k civarı olursa mutlu olurum @bmpeti

@

Şu ana kadar baya araştırdım buna denk gelmemiştim fyatına göre baya iyi gibi

onun 27 inçliği nvidianın sitesinde var compatible olarak benim şıklarımdan biri de o

Bu TN panelli monitor için yorum yapar mısınız? Ben farkı hiç gözlerimle görmediğim içi bilemedim IPS değil ama diğer her özellik benim için mükemmel.
Yapıştır bunu:

Bu TN panelli monitor için yorum yapar mısınız? Ben farkı hiç gözlerimle görmediğim içi bilemedim IPS değil ama diğer her özellik benim için mükemmel
Fark olarak bence gözle görülür bir fark var özellikle ekranın aşağısından sağından solundan vs. bakarken IPS panel renk canlılığını hala koruyabiliyor fakat TN panelde bir siyahlaşma mevcut ben IPS dışında kullanmadım fakat videolarda yapılan testlere göre bence IPS alman daha iyi olacaktır renk canlılığı seni üzmeyecektir. Tabii yine de sen bilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı