RTX 2060 ile 60 Hz monitör kullanılır mı?=-

Sorun olmaz. Akıcı bir oyun deneyimi için zaten 60 FPS yeter. Rekabetçi oyunlar için yetmez. Eğer siz Single Player oyun oynayan biri iseniz bu sorun teşkil etmez. Fakat monitörün tepkime süresi nedir buda önemli bir detay.
ben 60 hzden 75 e geçince vay anasını demiştim gerçekten 15 hz bile bu derece beni şaşırttı yağ gibi geldi oyunlar 144 düşünemiyorum

Ben 60 Hz'den 75'e geçince vay anasını demiştim gerçekten 15 Hz bile bu derece beni şaşırttı yağ gibi geldi oyunlar 144 düşünemiyorum.

144 hrz. İle oynadığınız bir oyun var mı? Şu zamanda çıkan oyunların hangisi o kadar FPS veriyor. RDR2'de 60 FPS üstüne çıkınca millet bayram ediyordu. Tabiki de hrz. Yüksek olması nette gezerken video izlerken bile fark ediyor katılıyorum. Ama stabil bir oyun deneyimi için hiç yoktan iyidir.
Bak işte asıl soru bu olması lazımdı. 60 Hrz. ile oyun oynarsın akıcı şekilde ama kardeşim eline para geçince o karta yakışır 1080P 1Ms bir monitör al. Hayır demek istediğim şu zamanda o kart altın değerinde.

144 hrz. İle oynadığınız bir oyun var mı? Şu zamanda çıkan oyunların hangisi o kadar FPS veriyor. RDR2'de 60 FPS üstüne çıkınca millet bayram ediyordu. Tabiki de hrz. Yüksek olması nette gezerken video izlerken bile fark ediyor katılıyorum. Ama stabil bir oyun deneyimi için hiç yoktan iyidir.

Bak işte asıl soru bu olması lazımdı. 60 Hrz. ile oyun oynarsın akıcı şekilde ama kardeşim eline para geçince o karta yakışır 1080P 1Ms bir monitör al. Hayır demek istediğim şu zamanda o kart altın değerinde.
Ama arkadaş Rdr2 oynamıyormuş zaten 2060 çoğu oyunda 144fps verebilir.

rdr 2 benim için 144 hz önemsiz single playerde ne işime yarar ki ben multiplayer hızlı oyunlar için söylüyorum 144 hz farkı cidden ortaya koyuyor dediğim gibi bu hz değerinde bile bu dereceyse o zaman nasıldır diye

rdr 2 benim için 144 hz önemsiz single playerde ne işime yarar ki ben multiplayer hızlı oyunlar için söylüyorum 144 hz farkı cidden ortaya koyuyor dediğim gibi bu hz değerinde bile bu dereceyse o zaman nasıldır diye
O konuda haklısın eğer Multi oynayan bir arkadaş ise kesinlikle 144 Hrz.'e geçmesi lazım. Ama pek oyun oynayan birisi değilim diye yazmış. Bende o sebepten şimdilik onu idare eder diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı