RTX 2060 ile ETH Mining yapmak

Ben önermiyorum 2060 OC nin sana getirisi 270 Lira/Ay gibi olucak 7/24 durumda e sürekli giren bir kesim var bu işe git gide azalıyor, onun dışında (120 * 8 * 0.094) gibi basit denklemle aylık yaklaşık 90 lira elektrik tüketiyor sadece kart. 160 Lira ay için bana kalırsa değmez ki memory OC yapman gerekicek kart eski ise soğuk lehime düşürebilir bu da sana 3 kazanıcam derken 5 kaybettirir.
Bu bilgileri nereden edindiniz acaba? Bilginiz yok ama maşallah her konuda fikriniz var.
Durumlar sıkışık. Elimdeki Gigabyte RTX 2060 OC ile mining yapmak istiyorum. Getirisi olsun yeter. En iyi yazılım hangisidir?

25 MH/s değeri aldım geçen gün.
T-rex indirdim. Bunu nasıl cüzdanımla ilişkilendireceğim?
Youtube'de videolar var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bende 2060 Super ile betterhash ile 41.68 ile ETH kasıyorum şu an aylık 130 dolar gösteriyor, ben bu parayi coinbase ile çekebiliyor muyum ve çekerken herhangi bir kayıp yaşar mıyım?

Arkadaşlar bende 2060 Super ile betterhash ile 41.68 ile ETH kasıyorum şu an aylık 130 dolar gösteriyor, ben bu parayi coinbase ile çekebiliyor muyum ve çekerken herhangi bir kayıp yaşar mıyım?
Cüzdan olarak Coinbase cüzdanını vermediyseniz, Coinbase cüzdanına transfer için bir miktar Gas Fee ödemeniz gerek. Ücretler burada mevcut. Bunun dışında borsa komisyonu da var tabi. Coinbase ile hiç işlem yapmadım borsadaki işlem hakkında yorum yapamaycağım.

Cüzdan olarak coinbase cüzdanını vermediyseniz, coinbase cüzdanına transfer için bir miktar gas fee ödemeniz gerek. Ücretler burada mevcut. Bunun dışında borsa komisyonu da var tabii. Coinbase ile hiç işlem yapmadım borsadaki işlem hakkında yorum yapamaycağım.

1617179537499.png

Hocam burada sadece 2 seçenek var betterhash seçeneğini seçince 0.0002 işlem ücreti alıyor ama coinbase seçince o ücret yok. Bahsettiğiniz şeyi çok anlamadım ne kadar keser mesela en düşük çekme ücreti 0.0010 bunu çeksem ne kadar kayıp yaşarım çok mu başka bir program ile mi kasayım ne önerirsiniz acaba kesintisiz olarak.

Eki Görüntüle 950055

Hocam burada sadece 2 seçenek var betterhash seçeneğini seçince 0.0002 işlem ücreti alıyor ama coinbase seçince o ücret yok. Bahsettiğiniz şeyi çok anlamadım ne kadar keser mesela en düşük çekme ücreti 0.0010 bunu çeksem ne kadar kayıp yaşarım çok mu başka bir program ile mi kasayım ne önerirsiniz acaba kesintisiz olarak.

Coinbase hesabınız Betterhash'da tanımlıysa problem yok sanırım öyle görünüyor zaten. Ben manuel transfer edersiniz diye yazmıştım :D. Otomatik hallediyormuş anladığım kadarıyla.
Yalnız e-posta adresi olarak Coinbase hesabınızın e-posta adresini girmeniz gerekiyor anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı