RTX 2060 ile günlük 2.35 dolar kazanmak normal mi?

Fakat GPU'nuz 49 derece diye oyunlardan daha az ısınıyor kartım diyemezsiniz. Mining işleminde GPU'nuz tam yükte olmadığı için GPU'nuz o kadar fazla ısınmıyor.
49 dereceyi canların çalışmasına bakarak söylemiştim. Normalde oyun oynarken afterburner ayarlarım varsayılan ayarlardayken oynuyorum yani fanlar otomatikteyken oynuyorum. Mining için fanları 70'e sabitliyorum ona dayanarak 49'u geçmediğini söylemiştim.

49 dereceyi canların çalışmasına bakarak söylemiştim. Normalde oyun oynarken Afterburner ayarlarım varsayılan ayarlardayken oynuyorum yani fanlar otomatikteyken oynuyorum. Mining için fanları 70'e sabitliyorum ona dayanarak 49'u geçmediğini söylemiştim.

Fanları 70'e almak yerine çekirdek hızını ve Power Limit'i düşürebilirsin.

Bende Memory clock +1100, Power limit 78'de ve daha fazla inmiyor. Undervolt'u da becerebildiğim kadar yaptım. Undervolt sadece W değerini düşürür değil mi?
Mining yaparken GPU sıcaklığı 45, bellek sıcaklığı 82 derece. Belleklerde 95 dereceye kadar sıkıntı yok.

Hocam bir sorum olacak. Ben mining yapmaya başladığımdan beri hep görseldeki ayarlarda kazım yapıyorum. Fan hızını 70'den 65'e düşürdüm sadece onun için 48-49 derece arası dönüyor şimdilik, bu ayarlarda 32, 9-33 mh/s kazım yapıyorum. Sonra yaklaşık yarım saatlik bir denemede Memory clock değerini 1450'ye çıkararak ve fan hızını 70'e sabitleyerek kazım yaptım. Yaklaşık 15-30 dakika arası 34+ mh/s değerlere yükseldi ama sıcaklık aynı 49 derece de kaldı. Bu ayarları bu şekilde bırakıp kazıma devam etsem acaba bir sorun olur mu? Bu soruyu geçenlerde söylediğin "mining yaparken GPU sıcaklığı 45, bellek sıcaklığı 82 derece. Belleklerde 95 dereceye kadar sıkıntı yok" sözüne istinaden soruyorum. Bellek sıcaklığını bilemediğim için bu ayarlarda kullanırsam bellek sıcaklığını gizliden yükseltmiş olur muyum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı