RTX 2060 masaüstü sistemden Excalibur 900 laptopa geçilir mi?

KranosChara

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi RTX 2060 ve Ryzen 3600 işlemcili bir masaüstü bilgisayarım var. Bu bilgisayar için birisi bana Casper Excalibur 900 laptop takas teklif etti. Özellikleri RTX 2060 ve i7 10750H işlemcili. Sizce takas yapmak mantıklı mı?

Laptoplardaki ekran kartları masaüstü ekran kartlarından daha güçsüz ve değiştirilemiyor. Benim için çok önemli değil deseniz bile laptopun herhangi bir bileşeninde sorun çıktığında başınız çok ağrır. Mobilite sizin için çok önemli değil ise geçmenizi önermem. Oyuncu laptoplarının mobilitesi de zaten ayrı bir tartışma konusu.

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi RTX 2060 ve Ryzen 3600 işlemcili bir masaüstü bilgisayarım var. Bu bilgisayar için birisi bana Casper Excalibur 900 laptop takas teklif etti. Özellikleri RTX 2060 ve i7 10750H işlemcili. Sizce takas yapmak mantıklı mı?

Laptop RTX 2060 ile masaüstü RTX 2060 eşit değil sizin elinizdeki sistem daha iyi

Hiçbir şekilde değmez. Casper laptoplar aşırı ısınıyor. Zaten belirttiğiniz model o kadar iyi değil. İlla ben oyun için dizüstü alacağım diyorsanız Excalibur ve Monster dışındaki modellere bakın derim.

Geri
Yukarı