RTX 2060 Mobile ile Ravencoin mi yoksa Ethereum mu?

Kerem.Arslan

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar öncelikle, 6-7 gündür günde 15 saat civarı kazım yaparak 9 dolar elde ettim. Bana kazanç çok az geldi açıkçası. Sizce ravencoin mi daha çok getiri sağlar bana yoksa Ethereum mu?

Sıcaklık: 65-70 derece.
Core Clock: -400.
Memory Clock: +400.
Hashrate: 22-23 MH/s.
Power: 89-90W.
Miner: Phoenix Miner.
Pool: ssl://eu1.ethermine.org:5555

Ethereum kazman daha iyi Firo'da Core clock da lazımmış sıcaklığı düşünemiyorum emeceği elektriği hiç demiyorum bile undervolt yapıp ETH kazmak daha iyi bir de 15 saat yerine 24 saat kaz ayın sonunda 100 dolar kazanırsın, tabii ETH fiyatı düşmez ise sonuçta dolar kazmıyorsun.

Ethereum kazman daha iyi Firo'da Core clock da lazımmış sıcaklığı düşünemiyorum emeceği elektriği hiç demiyorum bile undervolt yapıp ETH kazmak daha iyi bir de 15 saat yerine 24 saat kaz ayın sonunda 100 dolar kazanırsın, tabii ETH fiyatı düşmez ise sonuçta dolar kazmıyorsun.
Hocam 24 saat kazmak istiyorum ama maalesef Cihaz benim odamda olduğu için geceleri sesinden dolayı uyuyamıyorum. Başka bir odaya taşıyabilirim aslında ama her gün taşıması sıkıntı olur biraz. Ayrıca 15 saat biraz az verdim sanırım, 17-18 saati buluyor.

Hocam 24 saat kazmak istiyorum ama maalesef cihaz benim odamda olduğu için geceleri sesinden dolayı uyuyamıyorum. Başka bir odaya taşıyabilirim aslında ama her gün taşıması sıkıntı olur biraz.

Güç seçeneklerinden işlemcinin gücünü 0'a çekin GPU'ya da undervolt yapın yarı yarıya düşer sesi.

Geri
Yukarı