RTX 2060 ne kadar fiyata satmalıyım?

serran

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, niyetim fiyatlar yükselmişken ekran kartımı satmak istiyorum. 3000 TL'ye aldığım karta şu an 4.500 veren var niyetim ise gerekirse 1 ay bekleyim 3060 fiyatları ucuzladığında 3060 almak istiyorum yani 1 ay sonra 3060 herhalde 4-5k civarlarında satılır, şu an ekran kartımı ne kadara koymalıyım?

Bilgisayarım komple 5 aylık, tek oynadığım oyun Steam PUBG oldu hala da onu oynuyorum sadece.
19 ay garantisi bulunmaktadır.
Gigabyte RTX 2060.

Merhaba, niyetim fiyatlar yükselmişken ekran kartımı satmak istiyorum. 3000 TL'ye aldığım karta şu an 4.500 veren var niyetim ise gerekirse 1 ay bekleyim 3060 fiyatları ucuzladığında 3060 almak istiyorum yani 1 ay sonra 3060 herhalde 4-5k civarlarında satılır, şu an ekran kartımı ne kadara koymalıyım?

Bilgisayarım komple 5 aylık, tek oynadığım oyun Steam PUBG oldu hala da onu oynuyorum sadece.
19 ay garantisi bulunmaktadır.
Gigabyte RTX 2060.
En az 4000 TL. Sizin yerinizde olsam Xbox Series X alırım üstüne koyup.

4500 liraya havada kaparlar. Rx 580'i satarsam gelip sizden alayım o fiyata. Ancak bence ihtiyacınız yoksa satmamalısınız.
Hocam 1 ay sonra benim ekran kartı para etmeyecek tam tersi satmak lazım, ben şimdi satayım 1 ay ekran kartsız takılırım hiç sorun değil daha iyi kart alacaksam eğer beklerim yani. Kartım tertemiz.

En az 4000 TL. Sizin yerinizde olsam Xbox Series X alırım üstüne koyup.
Çünkü bildiğiniz gibi konsolların en az 5 yılları var. Ve Series X bana göre PS5'ten daha iyi bir konsol rahat 10 yıl götürür diye düşünüyorum.
Hocam 1 ay sonra benim ekran kartı para etmeyecek tam tersi satmak lazım, ben şimdi satayım 1 ay ekran kartsız takılırım hiç sorun değil daha iyi kart alacaksam eğer beklerim yani. Kartım tertemiz.
O zaman satın derim.
Çünkü bildiğiniz gibi konsolların en az 5 yılları var. Ve Series X bana göre PS5'ten daha iyi bir konsol rahat 10 yıl götürür diye düşünüyorum.

O zaman satın derim.
Bende GTX 960 4GB ekran kartımı 1000 TL ye satıyorum yani o kart bile 1000'e gidiyor.

Ben toplarken bekle dediler bekledim sonuç ortada. Sadece ekran kartımı almamıştım keşke o zaman 2060, 1660 falan alsaydım. Artık fiyatların düşeceğine dair umudum kalmadı benim. Satarken iyi düşünün. Pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın. Piyasaya göre zaten ederi en az 5000.

Sırf RTX 3060 için satmak istiyorsanız bence gerek yok. Performans olarak 2070’ e geçmiş olursunuz. Ayrıca benim GTX 1660Ti 4700 lira ediyor. Ona göre hesabınızı yapın.

Geri
Yukarı